Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés

Sajnos férfiból vagyok, nem én döntöttem a nemem felett és nem is a szüleim :D

Vannak dolgok, amiket irigyelek bennetek, például hogy megnéznek titeket az utcán, és válogatósak vagytok a párkapcsolatban. Ha csinosak vagytok, és a tulaj férfi, nagyobb eséllyel kaptok pultos munkát, hogy a forgalmat növeljétek. Ráadásul kiszúrjátok, ha egy pasi csak szexet akar, és azt is, ha másik nő is van a kapcsolatban :D

Illatok, más hajszálak, gyanús alibik :D


Imádtok nőnek lenni?

23/F



2012. okt. 28. 14:03
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:

Röviden: Imádok.

Kicsit nyers leszek:

Amióta csak az eszemet tudom ki is használtam a testem.

Már oviban és állt suliban is megmutogattam magam.

De kértem is érte midig valamit.

Van diplomám, de nem használom mert, gyakorlatilag a gimi alatt és a fősuli alatt szívességekért és pénzért d.gtam...és miegymás.

Persze ne úgy képzeld el, hogy utcai k.rv@ként, meg akárkivel. Csak gazdag vagy jó módúakkal. Ha nem tettszett nem választottam...vagy megemeltem az árat jócskán. Nah meg 16 évesen 40-essel nem veszélytelen, de nem volt soha semmi gondom és nagyon jól fizettek.

23 évesen már saját lakásom és kocsim volt.

19-20 évesen volt olyan hét hogy 500e-et kerestem, de az átlag 100e meg volt mindig..meg vacsora ruha, időnként más tárgyi dolgok, ajándékok.

És még én élveztem...(persze volt olyan is ami nem volt annyira jó, de 50-100e Ft mellett kit érdekelt)


Most van egy állandó kapcsolatom, dúsgazdag, ő is egyike volt, aki hozzám járt. De irgalmatlanul jól csinálta, nem is nézett ki rosszul. Szerelmes lettem és most van egy lányunk.

Imádok élni, így élni. Imádom hogy butácska cafka lehetek, hogy birtokol mind testileg mind szellemileg.

Hogy ő meghozza helyettem a fontos lényegi döntéseket.

És ahogy megrak az ágyban....aww imádom,szeretem :)


A többit már nem is sorolom fel...olyan mintha egy rózsaszín álomvilágban élnénk.(Nyilván nem mindenki ilyen szerencsés)

De pl: két barátnőmet is a főnöke zaklatta.

Az egyiknek volt pasija, mondtam vegye fel kamerára, és perelje zsarolja meg.

Megtette 20milliót szedett ki belőle. Vettek új házat.

A másik barátnőmnek, mondtam menjen bele a játékba, megtette, most boldog házasok.



Lánynak lenni bitang jó, nyert ügyed van, csak okosnak kell lenni mamlasz lány várhatja a fehér lovon herceget, így tudnám összefoglalni.

26/Nő.

2014. jún. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 A kérdező kommentje:
szép kamu
2014. jún. 14. 12:20
 33/33 anonim válasza:

Hallod!

Ne bánd hogy srácból vagy én imádom.

Legyél büszke hogy van egy jó dolog a lábad közt =D

2016. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!