Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés

Sajnos férfiból vagyok, nem én döntöttem a nemem felett és nem is a szüleim :D

Vannak dolgok, amiket irigyelek bennetek, például hogy megnéznek titeket az utcán, és válogatósak vagytok a párkapcsolatban. Ha csinosak vagytok, és a tulaj férfi, nagyobb eséllyel kaptok pultos munkát, hogy a forgalmat növeljétek. Ráadásul kiszúrjátok, ha egy pasi csak szexet akar, és azt is, ha másik nő is van a kapcsolatban :D

Illatok, más hajszálak, gyanús alibik :D


Imádtok nőnek lenni?

23/F



2012. okt. 28. 14:03
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
11 vagyok, én azt nem olvastam.
2012. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:

Jaja, biztos szórakoztató nőként az élet, de lehet csak akkor, ha jó a külső is.... még fiúként szar külsővel csak-csak lehet lubickolni, hogy majd talál az ember egy csúnyácska lányt vagy fizet prostiért, vagy elmegy papnak, de nőként úgy élni, hogy tudván/és látván hogy más nőnek mi könnyen megy az ismerkedés, flörtölés, egyéb jó külsővel - idegesitőbb lenne.

Mivel szerelem-szex témában tettem fel a kérdést, joggal írhatom ezt :D

2012. okt. 28. 14:28
 13/33 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi rosszat nem írtál, úgy a jó, ha a nők szeretnek nők lenni, a férfiak meg szeretnek férfiak lenni. Előfordulhat, hogy néhány ember a másik nembe tartozónak érzi magát, de általánosságban a fenti a helyzet, a többség remélhetőleg elégedett a testével, amit kapott a természettől.


Ha én férfitestet kapok, például el sem tudom képzelni, hogy nőkkel lefeküdjek.

Talán meleg lennék és fiúkkal kavarnék, nem tudom.:D

2012. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:

Egy valamit mondok barátom, soha nem leszel nő, ezt el kell fogadni! Igazi nővé senkit még operálni sem lehet.

Csak úgy lesz nagy cickód, ha szerzel magadnak egy ilyen nőt, és az értékes tulajdonságaik is, akkor lesznek értékké számodra, ha lesz egy nő párod. Az viszont csak akkor lesz, ha tudsz férfi lenni, és minél inkább leszel férfi, annál inkább lesz nő is a lány aki melletted van.

2012. okt. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:

16: Akkor arra a következtetésre jutottál látom, hogy nőnek is, férfinek lenni is csak akkor jó, ha sikeres vagy a másik nemnél?


Részben igaz, de még ez sem egyértelmű. Kinek mi a fontos. Persze, a többségnek jelentős ez a dolog, de sok férfi és nő az élet más területeit fontosabbnak tartja. :)

2012. okt. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Át tudják már operálni, még hüvelyt is csinálnak. És ha helyes fiú, akkor szép lány lesz belőle, bár akkor meg kár érte.


Persze "tökéletes" nő nem lesz, mivel például gyereket szülni nem tud majd soha, és férfi alkatrészek nélkül persze nemzeni sem. De ha nem kell neki gyerek, akkor ez nem is számít.

2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
Na látom alakulgat az az ösvény amire gondoltam a kérdésemben. Az előttem szólók jókat írtak :)
2012. okt. 28. 14:33
 18/33 anonim ***** válasza:
én ilyenkor elgondolkodom, hogy milyen lenne azokban az országokban nőnek lenni ahol semmibe veszik őket...hidd el nagyon sok nőnek rútabb sorsa van.
2012. okt. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:

Szelektív hulladékgyűjtés!

Aki nem érti, kérem ne pontozzon le.....

2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:

"de nőként úgy élni, hogy tudván/és látván hogy más nőnek mi könnyen megy az ismerkedés, flörtölés, egyéb jó külsővel - idegesitőbb lenne."


Erről annyit mesélnék, hogy még a legcsúnyább "barátnőimmel" is lefekszik szinte bármelyik férfi. A jó külsejűek is. Talán a helyes srácok jó nőket keresnek, de míg a nőnem inkább kivár, addig a helyes fickó, ha nem kap jó nőt, megelégszik a csúnyábbal.


Tehát ebben (sajnos?) előnyösebb a nők helyzete. Bár, hogy nekik mennyire idegesítő, azt nem tudom. Mármint az, hogy tudják: vannak náluk szebb nők, akik szívesebben kellenének.

2012. okt. 28. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!