Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú és egy lány egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány egymás legjobb barátainak mondják magukat, akkor legalább az egyikük többet érez, mint barátság?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%

Idézet:

"Egy fiú és egy lány soha nem lehetnek barátok, mert a fiú mindig meg akarja dugni a lányt."

2009. aug. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű.. én is így jártam mind2 legjobb barátságból kapcsolat lett, az egyik még máig is tart:) egy ideig működhet de aztán valamelyik fél többet fog érezni lehet ez akár hónapok v évek kérdése is.. de hát semmi se 100%os így az is előfordulhat h pont Neked sikerül találnod egy ilyen legjobb barátot/barátnőt;)
2009. aug. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
az egyik fél mindig többet fog érezni egy idő után. De ha meg akarod tartani a barátságot akkor nem szabad belemenni így a kapcsolatba..ez most hülyén és bonyolultan hangzik, de amíg nem te vagy szerelemes belé addig lehet tartani a barátságot :)
2009. aug. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

1. válaszoló..

szerintem ez az idézet kicsit hülyeség :)

nekem vannak lány barátaim, és nem akarom őket megdugni :D

2009. aug. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy barátom, mondhatjuk legjobbnak is, csak annyi a baj, h ő szerelmes belém, de nekem barátom van, akit őrülten szeretek. Úgyhogy már nem tudunk mindent megbeszélni, szal ő nem olyan barát, amilyenre mindenki vágyna. Persze én kedvelem, de nem tetszik, szeretem, mint barátot, és fájt, h fájdalmat okoztam neki..nagyon!!
2009. aug. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen, kettő is. Egyikükkel még most is nagyon jól megvagyunk, szinte a lelkitársam. 100%-ra egyikünk sem érez barátságnál többet a másik iránt, mindkettőnknek van párja több, mint egy éve.
2009. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt olyan lány barátom aki mint nő tetszett és nem akartam meg dugni.Sőt az ismerőseim közül sem tudnék egy példát sem mondani.Mindenki dugni akar szerintem csak nem vagytok őszinték.De lehet az én bizalmas ismerőseim velem együtt perverzek...

Lányoknak :a férfi szótárban a dugás a szeretkezés szinonimája,nem vagyunk állatok csak így rövidebb.

2009. aug. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

utolsónak: Egyrészt nekem is van olyan barátom (igaz nem a legjobb), aki tuti soha nem akarnak megdugni.

Másrészt abban lehet igazad, hogy akivel nagyon jóban van az ember, azt egyszer mindenképp meg akarod kapni úgy is. (Ismerős szitu, és roppant bonyodalmas :S)


M

2009. aug. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Lehetséges de nembiztos lehet hogy télleg annyira jóban vannak és megértik egymást..
2009. aug. 14. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Valószínű, igen. Mert ha összeketül két heteroszexuális ellenkező nemű, akik tökéletesen megértik egymást, mert ugye csak ebben az esetben igazi barátok, másképp haverok lennének, akkor biztos megfogalmazódik előbbutóbb valakiben, hogy ilyen párt szeretne, akivel így el lehet lenni. És ha kezdetben nincs vonzalom, külsőre, még az is kialakulhat, ha sokat vannak együtt, elkezdhetik a másikat teljesen másképp látni.

Valójában az hihetetlen ritka, hogy egy lány meg egy fiú valóban igazi barátok, és senki nem érez többet a másik iránt. Ez akkor lehetséges, ha pl mindketten kapcsolatban vannak.

2009. aug. 14. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!