Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy fiú és egy lány egymás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy fiú és egy lány egymás legjobb barátainak mondják magukat, akkor legalább az egyikük többet érez, mint barátság?

Figyelt kérdés
2009. aug. 10. 17:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy idő után határozottan elkezd az egyik fél vonzalmat érezni. Gondolj bele...állandóan együtt vagy meghitten, kettesben egy potenciális partnerral. Aki ha kell és más nem teszi, érezteti hogy szeret téged, hogy nem vagy egyedül...hogy van kiben bíznod (pl ha a párod elhagy)


Hosszú és közeli barátság nem létezik férfi és nő között.

A két fél tudatalattija ugyis tudja hogy potenciális partner és mikor megszokja az egyik fél a másik közelségét onnan már egyenes út vezet a vonzalomig...

2009. aug. 14. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Hát tőlem ez lehet hogy furán hangzik mert én írtam a "Lehet h Szerelmes vok a legjobb barátomba" kérdést, de szerintem lehet. Már 3 éve a legjobb barátok vagyunk, és csak mostanában jött elő nálam ez az érzés.


L/16

2009. aug. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nekem is van egy fiú legjobb barátom. régóta ismerjük egymást de igazán jóba csak ez év januárjától vagyunk, legalábbis akkor kezdődött a szorosabb viszonyunk. februárban közölte, hogy kedvel és nem csak mint barátot. ezen valahogy túllendültünk, mert én mondtam, hogy nem szeretném a barátságunkat ezzel elrontani, egyszer jártam már így, többször nem szeretnék, mert nem lesz sose jó vége. azóta nem tudom hogy érez, a baráti körünk sokat piszkál azzal, hogy jöjjünk össze meg hasonlók de mi csak röhögünk és többször és mások is a tudtomra adták, hogy biztos akar valamit de nem igazán hiszek nekik. persze az ember egy idő után belegondol, főleg ha ezt rágják a fülébe és rossz belegondolni hogy néha nem tudod mivan, de tudod hogy nem szeretnél semmit de mégis érzed a kötődést hozzá, nem tudod ezt minek nevezni, ezért megállod azt, hogy bármi hülyeséget csinálj. sokszor kerültem vele olyan helyzetbe, hogy abból már lehetett volna valami, de nem. ez annak is köszönhető hogy nem akartuk, de annak is hogy olyan félős mindennel kapcsolatban, persze a szája nagy.. :D na a lényeg a lényeg, hogy ez akaraterőtől és embertőlis függ szerintem :)
2014. szept. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Nekem is van egy nagyon jó fiú barátom. :) 2 éve ismerjük egymást de azóta nagyon jó barátok lettünk. :) Elég sok személy szerint van köztünk valami,közben csak barátok vagyunk!Szerintem ha a barátság elején tisztázzátok a dolgokat akkor nem lesz baj!Mi is tisztáztuk hogy csak barátok vagyunk és nem lesz semmi köztünk!A pletykákra meg szarunk! :) Igaz neki tönkre ment a kapcsolta mert a barátnője azt hitte hogy van valami köztünk...De szerintem az a fő hogy tisztázatok egymás között a dolgokat!
2015. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!