Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy haver...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy haver vagy több vagyok a számára? L/15

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van az osztályban egy srác, akivel már 1 éve flörtölünk egymással, kötekszünk, beszólogatunk a másiknak, de mindezt amolyan "flört" jelleggel.

Viszont ez a srác úgymond mindenkivel ezt csinálja, viszont csak én vagyok ebben partnere, és szellemesen szoktunk kötekedni, sokat nevetünk és jól kijövünk.

De nem tudom, hogy neki ez csak haverság avagy csajként is bejövök neki?

Kérlek titeket, segítsetek!

Normális válaszokat várnék, köszönöm!



2012. okt. 30. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát...ebből nem igazán tudom megmondani hog ynőként tekint e rád...sokszor az a baj azzal hogy partner vagy hogy közben nőnek nemt ekintenek
2012. okt. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy vagyok partner, hogy neki szólogatok be, szóval olyan intelligensen, mégis csajosan flörtölök, és nem pedig úgy, hogy pl. másokat is szívatok vele együtt... és persze érzékeltetem, vagyis próbálom érzékeltetni vele, hogy én pasiként tekintek rá.
2012. okt. 30. 11:39
 3/5 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm szépen a válaszodat, a többieket is kérem, hogy segítsenek ahogy tudnak.

A barátnőim se tudják megállapítani, mi van köztünk, és...

nem tudom, néha járni akarok vele és szeretem, meg vonzódom hozzá, máskor meg túl bunkó és olyankor utálom... ez normális?

Előre is köszönöm a segítségeteket és normális válaszaitokat!

2012. okt. 30. 11:53
 4/5 anonim ***** válasza:
F@szát megmutatta már?
2012. okt. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Facebook - on tegyél fel neki egy tesztet, amiben megkérdezed, hogy:

Ha tetszenél egy lánynak és ő bevallja neked, te mit válaszolnál

a - Én csak barátként tekintek rá

b - Jó csaj vagy, egy próbát megér

c -húzz el te hernyó


És ezzel, hogy megtudtad mit tenne, megkérdezheted tőle.

2012. nov. 4. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!