Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci lányok! Mit viseltek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Mit viseltek, ha szexik akartok lenni?

Figyelt kérdés

Elsősorban az érdekelne, hogy a vastagabb combot hogy lehet valamennyire elfedni.

De egyébként egészen a fehérneműtől kezdve.


2009. aug. 11. 09:28
 1/5 anonim ***** válasza:

rengeteg csinos ruha van amivel karcsúsodni lehet,mégis csinos.

Ha látnák rólad egy képet segíteni tudnák.

/tanuló stylist/

2009. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Öltözz úgy ahogy neked tetszik. Úgyis vannak olyan pasik akiknek a teltebb csajok jönnek be. Az én barátnőm is teltebb és imádom 1,5 éve. Úgyis annak vagy sexi aki úgy gondolja hogy sexi vagy. Amúgy egy átlátszó bugyi nem rossz ötlet:)
2009. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát, attól függ, hogy mennyi a felesleg. bármilyen meglepőnek tűnik a válaszom, de egy olyan 70-80 kilónál a miniszoknya sokkal előnyösebb mint egy nadrág.
2009. aug. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

szia

én nem vagyok vm vékony csajszi..

nekem azt szokták mondani h nagy a fenekem deh közben a fiúk egyfolytában azt mondják h jo a segged stb.. mondásokat rá..

nem foglalkozom vele..

a combom is vastag kicsit ezzel sem foglalkozom

szoknya javasoltabb sztm egy egyenes vágású

hasam is van. nem mondom h nagyon kövér vagyok de van rajtam fölösleg engem nagyon zavar egyépként. 14/L

pár hónappal ezelőtt 60 at ütöttem most elkezdtem fogyózni pár hete már 6 kilót leadtam

azt mondják ez ideális 152 cm vok nemtudom de így is van rajtam fölösleg eléggé

sztm aki szeret annak úgyis úgy tetszel ahogy vagy

persze a csinos csajokat mindígis megfogják figyelni ez a véleményem..

csontkollekció nem akarok lenni te se akarj! a pasiknak nem az kell h ne tudjon mit fogni rajtad.. persze sok fölösleg sem kellő

2009. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

leginkább kockás abroszt ;)

szerintem a bővebb naci tökéletesen eltakarja, ha én felszedek néhány kilót akkor általában bővebb szabású, buggyos nadrágokat hordok,azalatt nem látszik hogy mekkora a combom...

2009. aug. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!