Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kíváncsi lennék, hogy vajon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kíváncsi lennék, hogy vajon hány alacsony, cukinak, aranyosnak tartott fiúnak nincs barátnője? Csak én utálok ilyen cuki fiú lenni?

Figyelt kérdés

MIndig is nagy magas, testes, izmos férfias fickó akartam lenni, erre a genetika adott egy cuki, aranyos kisfiús testet, lányok szerint szép szemekkel, cuki babapofival. A legnagyobb problémám, hogy ennek ellenére csak a kis tini lányoknak jövök be, de én már felnőtt vagyok...

Ráadásul volt olyan lány, aki nem hitte el, hogy annyi vagyok, amennyi és hiába győzködtem akkor sem hitte el. Arról még nem is beszélve, hogy utálom, hogy mindenhol kisifúként kezelnek a külsőm miatt automatikusan. Ja és egy kiállításra is gyerekjegyet adtak, hát 200FT-tal olcsóbb volt, annyi hasznom volt belőle. :D

Irigylem a sok nagy darab menő hapsit, szívesen cserélnék velük és teljesen megértem, hogy minden nőnek igazi férfi kell nem olyan testű, arcú, mint én!



2012. nov. 1. 01:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisugárzáson rengeteg múlik amúgy.

Én is kisfiúsnak nézek ki, pedig 26 vagyok. Ennek ellenére sokszor ha alkoholt akarok venni, elkérik a személyimet. Szóval csináltam egy tesztet:

Ugyanabban a szupermarketben két hét különbséggel, ugyanazt az üveg bort vettem.

Az első tesztben hátizsákkal voltam, pólóba és rájátszottam a határozatlan viselkedésre. El is kérték a személyim.

Második tesztben hátizsák nélkül, ingben, határozott fellépést színlelve mentem a kasszához. Nem kérték el a személyim.

Nyilván közrejátszhatott az is, hogy a különböző pénztárosok eltérő mértékben képesek belőni a kort, szóval ilyen szempontból torzíthat az eredményen, szóval objektívnek nem tekinthető, de attól még elgondolkoztató.

2012. nov. 1. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Már a férfiak is elkezdik ezt a hülye kisugárzásos marhaságot?Kíváncsi lennék én hogy mihez kezdenétek a kisugárzásotokkal ha tök rondák lennétek!Fejezzétek már be ezt a hülyeséget!
2012. nov. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
173centi vagyok 16 évesé s néha 14nek néznek..nemtudom örüljek e neki:D
2012. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!