Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Bosszú- jogos vagy gyerekes?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bosszú- jogos vagy gyerekes?

Figyelt kérdés

Nagyon csúnyán átb@szott a csajom,nem rég kiderült,hogy amikor összejött velem akkor igazából a haverom tetszett neki és én csak azért kellettem neki,hogy legyen valakije.Ezt 3hónap után mondta el,hozzátéve azt,hogy már szerelmes belém és nem érdekli a Csabi.Megbocsátottam neki de nem azért mert elnézzem hogy kihasznált hanem mert azt akarom,hogy még jobban szeressen és bosszúból megfogom csalni egy olyan csajjal akit kedvel (tetszem a csajnak és benne van)majd eldobom mint egy játék babát!

Lehet,hogy gyerekes de mióta tudom,hogy rászedett én szenvedek és ki is szerettem belőle.Meg azt akarom,hogy neki is fájjon a dolog.

Fiú vagyok.


2012. nov. 1. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Neked sincs jobb dolgod? Hagy ott aztán ennyi. Az is biztos rosszul fog esni neki, és te se leszel s*ggfej.
2012. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Gyerekes, szerintem szakíts vele, az lesz a legjobb.
2012. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

az nem elég ha ott hagyom.

és amugy ti mit tennétek egy ilyen helyzetbe? elnézznétek?

2012. nov. 1. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az neked nem elég ha ott hagyod. Az nem értem, hogyha ő szemét volt akkor neked miért kell annak lenni? Szerintem éppen eléggé fájna az neki, ha szakítanál vele (amit meg is érdemel). De ennél többet minek? Én érezném magam rosszul egy ilyen után, hogy ilyet tettem, és így te se leszel jobb mint ő bármit is gondolsz.
2012. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is egy szakítás lenne jogos.
2012. nov. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

Hány éves vagy?

Úgy viselkedsz mint egy óvodás..

Mi az hogy az nem elég?

Persze hogy nem nézném el, ezért dobnám ki de amit te tervelsz az már szánalmas.

2012. nov. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Előző vagyok.

Ha azt mondtad neki, hogy oké, elnézed akkor miért kéne számítania hátbaszúrásra?

2012. nov. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szánalmas ez a megcsalós ötlet. Szakíts vele és kész, ne játszd már az óvódást.

Már bocsi,de ez tényleg hülyeség.

2012. nov. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyébként veled jött össze, téged szeret. Ha akarod elnézed neki és jó lesz ha meg nem, akkor szakítasz vele és úgyis jó lesz.

Megmondanám neki hogy rosszul esett és hagynám magam kiengesztelni. Ennyivel le is lenne tudva a dolog.

2012. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!