Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden rocker lány útálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden rocker lány útálja a cigányokat?

Figyelt kérdés

Vagyis hiába rocker meg rendes cigány fiú ( szülei dolgoznak)? Majdnem minden barátom rocker és ők szoktak ilyennel húzni, ez mennyire igaz?

( nem hard rockerekre gondolok hanem inkább olyan , hinder, rise against kedvelőkre akik rockeresen is öltözködnek).


2012. nov. 1. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egy rocker lányt ismerek, Ő rettenetesen utálja mindet (ráadásul rövid u-val!).
2012. nov. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

21. századi felállás:

Fekák: Rap

Fehérek: Rock

Ne reklámozd magad, mert közröhely tárgya leszel. Hogy ki rocker, az részben bőrszín függő is a maga nyers formájában. Nem kell feltétlen cigánynak lenned, elég, ha sötétebb a bőrszíned, ufóként néznek rád, ha esetleg Slipknotot nyomatsz, nem pedig 50Centet. Ez a média átka. Szomorú, de szerintem ha Jimi Hendrix föltámadna, Magyarországra jönne, a mai fiatalok körberöhögnék. És te is lehetsz még közröhely tárgya, arról nem is beszélve, hogy a sok agyoniskolázott kokszos még sz@r rasszistának is néz, mivel nekik van ez a beszűkűlt látásviláguk, hogy aki rock zenét hallgat, az már automatikusan náci(pedig ha tudnák, hogy nincsenek is már nácik, csak lecsúszott adolf maradékok, akik csak nácik akarnak lenni:) Nekem aztán tök 8, hogy minek vallod magad, vagy épp mit veszel magadra, de tudd, hogy azért ennek van negatív oldala is. Legalábbis ebben az országban nagyon. Pláne, hogy a cigányok se kimondottan arról híresek, hogy aerosmith üvölt a verdában.

2012. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
nem kell ahhoz rocker legyek hogy utáljam őket!
2012. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ektomorf.

A front embere Farkas Zoltán (és most jön a poén) cigány, szét van varrva, hosszú haja van és cigány...én is rocker vagyok de semmi bajom sincs az ilyen cigányokkal, a szétzselézett arcoskodóakkal inkább...azokat tényleg utálom

2012. dec. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!