Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi magányos ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Félnek elkötelezni magukat, vagy kevés az önbizalmuk ezáltal nem ismerkednek?

2012. okt. 31. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább az utóbbi, de erre még rátesz az, hogy a média teljesen eltorzította az ideálképet és a műemberek az ideálok, még egy csúnya embernek is magas a mérce.
2012. okt. 31. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Esetemben utóbbi az előbbivel vegyítve. Szóval komplikált.
2012. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem vágynak rá. Ezer oka lehet, nem velük kell foglalkoznod.
2012. okt. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem mindkettő ok miattegyszerre
2012. okt. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ők csak azt HISZIK, hogy magányosak. Valójában csak sajnáltatják magukat. Attól, hogy nincs senkid, az még nem jelenti azt, hogy magányos is vagy.
2012. okt. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nem tom, én egy barlangban élek egyedül a Himaláján, és egy csöppet sem vagyok magányos
2012. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kicsit önbizalomhiányos vagyok, de az a helyzet, hogy nrm is foglalkoztat a dolog. Ez van...
2012. okt. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem meg nincs semmivel sem több, se kevesebb ,mint az évszázadok során. Mindig is voltak nyerők, voltak nem nyerők, voltak lúzerek, voltak szerencsétlenek is, nincs ebben semmi meglepő. Én meg plázákban, útcákon csak kapkodom a fejem, hogy minden barom, boldog, boldogtalan, szép, ronda, mind a párját kísérgeti. Alig van olyan,aki maga mászkál Mondjuk 70 -10 a párosok javára az arány. Az emberek zöme lélekben normális, vagy kisigényű, ezért van valakije. HA nem is életreszóló, de ptóléknak ,tartalékjátékosnak jó, addig amig nem jön egy jobb partner. Vannak kapcsolatfüggők, akik felszednek minden szírszart párnak, aztán majd kivágják őket idővel. De nem sok egyedülálló van. Aki meg az, az beteg. Nem zártosztályra való elmebeteg, /van az is/ de inkább lelki beteg. Én is egy ilyen féreg vagyok inkább. Na ilyenek vannak, de nem annyira sok szerintem. Látok sok gyönyörű nőt okádalom palikkal, és látok sok jóképű krapekot is csúnya, tök átlag macákkal is, van mindenféle, de eléggé párzanak ezek. Nyalják falják ,ölelgetik egymást, útálom a látványukat. Olyan mint amikor a sivatagban valaki hidegvízzel hűti a lábát, emez meg szomjandöglik.
2012. okt. 31. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Blazer X ***** válasza:
Szerintem egyrészt azért mert ilyen a világ, másrészt meg azért mert mind a 2 nem válogatós valamilyen szinten. Én is egyedül vagyok így 21 évesen, de én sz*rok az egészbe, ha egyedül fordulok fel, ha meg lesz valakim akkor lesz. Nem hagyom, hogy ilyen sz*rság miatt görcsöljek egész életemben. :)
2012. nov. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!