Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a nagy Ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a nagy Ő? Éreztetek már így? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is le szeretném írni a saját példám, mert még velem sem történt ilyen.


Amikor a jelenlegi párommal megismerkedtem, még egy több mint 3 éve tartó párkapcsolatban voltam. Aztán egy véletlen folytán egy társaságba kerültünk a jelenlegivel, amint megláttam, éreztem, hogy Ő kell nekem, de nem adtam jelét, bár láttam, hogy neki tetszhetek. (Hozzátenném, a régi párom mellett sem jutott eszembe, hogy idegen férfiakkal flörtöljek, randizzak, kacérkodjak.) Rá 1 hétre bejelölt egy közösségi oldalon, ahol elkezdtünk beszélgetni, semleges, hétköznapi témákról, ugyanis tiszteltem annyira a párom, hogy a háta mögött nem álltam neki flörtölgetni. Aztán végül szakítottam, többek között az új párom miatt is, mert nagyon megfogott, már az első pillanatban. A szakításom után, rá 2 hétre már együtt voltunk. :)


Már az első hetekben éreztem, hogy sosem szerettem még ennyire senkit mint Őt, és hogy vele szeretném leélni az életem. Már akkor olyan volt, mintha vagy ezer éve ismernénk egymást, és legalább 2-3 éve együtt lennénk. Lassan 1 éve együtt vagyunk, és még mindig ugyanígy érzem, Ő viszont. Szerintetek létezik olyan, hogy valaki előre érzi, ha megtalálta az igazit?


Köszönöm válaszaitokat!


24/L


2012. nov. 2. 17:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen létezik.én is igy voltam de sajnos kihasznált.

de igen létezik csak vigyázz hogy oszinte legyen:)

2012. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Férjemmel kölcsönösen ezt érezzük.
2012. nov. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
ugyanez a sztori, csak nálam a másfél éves kapcsolatom vége után egész pontosan 12 nappal jöttem össze az "új" barátommal. ennek kb másfél éve, és a mai napig imádom, és (bár fiatal vagyok, és sokan kételkednek benne) tudom, hogy vele leszek mindig. ez ilyen csajos hülyeség, de én hiszek benne:)
2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen férfi az életemben, 3 évvel ezelőtt: amint megláttam, a feje tetejére állt a világ, egyszerűen ő kellett. Soha senki iránt nem éreztem így se azelőtt se utána. A mi történetünk 2 év után véget ért, mert ő bevallotta később, hogy nem szeret engem annyira, hogy komolyan velem képzelje el az életét. Amikor összejöttünk, én is azt hittem, hogy ő lesz az igazi. Hát nem ő lett, de életem eddigi legnagyobb szerelme volt, az biztos. Sose tudhatod tehát, hogy az aktuális párod az igazi-e: ezt mindig az idő dönti el.
2012. nov. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen most a párommal. Úgy érzem ő az igazi. előtte 2 komoly kapcsolatom volt de hát ők ki használtak, megcsaltak, hazudoztak..stb. De Ő teljesen más. :)
2012. nov. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 yuda ***** válasza:
100%

Úgy gondolom és már másokkal is beszéltem erről- természetesen senkire nem erőltetem rá a véleményem-, hogy pár évente az ember életében felbukkan egy olyan ember, akivel boldog lehet. Ezzel tehát azt állítom, hogy nem egyetlen nagy ő létezik, hanem több. Nem ezer, sőt nem is száz, de mondjuk 5-10 évenként felbukkan egy újabb.

Ez szintén nem azt jelenti, hogy ha már együtt vagy valakivel, akkor dobd el és ugorj a másikhoz, hanem úgy vélem, a Isten/a sors úgy rendezi az életünket, hogy fel-felbukkannak mások is. Olyankor viszont azzal a célzattal, hogy ha még nincs párod, akkor legyen, vagy ha van akkor állj ellen a kisértésnek. Fontosnak tartom azt is, hogy ellen tudj állni, mert ha egy kapcsolat megpróbáltatik, utána erősebb lesz és jobban kitart.

Megpróbálni pedig csak úgy lehet, ha az új arc vonzó, különben nem is lenne igazi próba.


Oké- vagy hisztek ebben, vagy nem, én így látom és akiknek elmondtam elgondolkodtak rajta és hümmögtek egyet, hogy így lehet :D

2012. nov. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem vagy igen vagy nem.

Ezt jól megmondtam. :)


Ha a nagy Ő csak egyetlen egy ember lehet, akit neked szánt a sors, akkor szerintem ilyen nincs. Mert mennyi lenne az esélye, hogy találkozom vele? A hely, az idő, sőt a nem sem biztos, hogy stimmel.

(Pl. hetero nő vagyok, de lehet, hogy a számomra legtökéletesebb lelki társ Marie Curie lett volna. Csak nem találkozhattunk soha, mert nem egyezett a hely, az idő és a nem.)


Tehát ha van egy ilyen ember, az nem hiszem, hogy pont most élne és pont Magyarországon.


Szerintem egy ember az élete során sok másik emberre tudná mondani, hogy ő a nagy Ő, viszont ezzel pont az az egyszeri és megismételhetetlen varázsa vész el a dolognak.

2012. nov. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Valahogy én is úgy gondolom, hogy nem véletlen volt, hogy összehozott Vele a sors. Ha együtt maradunk (amit nagyon remélek, mert nagyon is tervezzük a közös jövőnket), ha nem, valamilyen oka biztosan volt annak, hogy találkoztunk. :) Az pedig, hogy mindig felbukkanhat egy olyan személy aki megfog bennünket, lehetséges, ugyanis mindig jöhet szebb és jobb is, de arról mi döntünk, hogy foglalkozunk-e vele, vagy sem. :)
2012. nov. 2. 18:20
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Még el kell mondanom egy szomorú hírt. Az "Igazi" nem létezik. Nincsen. Sehol nem él valahol egy nő vagy egy férfi, aki az igazi, s akit csak meg kell találni. De aki szerencsés, élete során találkozhat két-három olyan emberrel, akiből lehetne "igazi". De ehhez nagyon sok türelem, lemondás, megértés, háttérben maradás szükséges, ám végül kialakulhat egy olyan viszony, melyben a másik már nélkülözhetetlenül belecsiszolódott, vagyis igazivá vált. -



ezt sajnos nem én fogalmaztam meg,de nagyon igaznak érzem!

ha valamikor tönkre menne a most ideális kapcsolatotok,akkor se csüggedjetek,inkább örüljetek hogy megtörtént,és úgy érezhettetek,ahogy most éreztek..

sok embernek nem adatik ez meg,ti/mi szerencsések vagytok! :))

aztán ki tudja??lehet együtt fogtok szépen megöregedni..azért létezik még olyan is :D

2012. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%

7-esre azt tudom mondani(Én),hogy véletlenek nincsenek.Ha volt már ilyen feelinged,akkor nem is kell tovább magyaráznom.Tehát a sors nagyon ügyesen össze tudja állítani az apró kis részleteket,tehát nem fog a "nagy Ő"-d Ausztráliába leszületni,de ha mégis,akkor a sors tuti intéz Neki egy M.o-ra látogatást vagy bármi.Ez így törvényszerű./A minket körülvevő emberekkel minddel sorsfeladatunk van,kivel a kezdetektől (szülők) kivel időközben (új ismeretségek)./

Én is azt gondolom,azt az ember érzi,ha a sors küldött Neki Valakit!:) Én is sorsszerű kapcsolatban élek 5.éve.De ez nem csak sorsszerű,hanem ilyen,mint amiről itt többen írnak is.5 év után még mindig SZERELEM stb és ezt úgy,hogy már a legelején tudtam.:)Hát érdekes.

2012. nov. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!