Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a nagy Ő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik a nagy Ő? Éreztetek már így? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Először is le szeretném írni a saját példám, mert még velem sem történt ilyen.


Amikor a jelenlegi párommal megismerkedtem, még egy több mint 3 éve tartó párkapcsolatban voltam. Aztán egy véletlen folytán egy társaságba kerültünk a jelenlegivel, amint megláttam, éreztem, hogy Ő kell nekem, de nem adtam jelét, bár láttam, hogy neki tetszhetek. (Hozzátenném, a régi párom mellett sem jutott eszembe, hogy idegen férfiakkal flörtöljek, randizzak, kacérkodjak.) Rá 1 hétre bejelölt egy közösségi oldalon, ahol elkezdtünk beszélgetni, semleges, hétköznapi témákról, ugyanis tiszteltem annyira a párom, hogy a háta mögött nem álltam neki flörtölgetni. Aztán végül szakítottam, többek között az új párom miatt is, mert nagyon megfogott, már az első pillanatban. A szakításom után, rá 2 hétre már együtt voltunk. :)


Már az első hetekben éreztem, hogy sosem szerettem még ennyire senkit mint Őt, és hogy vele szeretném leélni az életem. Már akkor olyan volt, mintha vagy ezer éve ismernénk egymást, és legalább 2-3 éve együtt lennénk. Lassan 1 éve együtt vagyunk, és még mindig ugyanígy érzem, Ő viszont. Szerintetek létezik olyan, hogy valaki előre érzi, ha megtalálta az igazit?


Köszönöm válaszaitokat!


24/L


2012. nov. 2. 17:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem létezik nagy ő, és higgyétek el, hogyha sokat találkoznátok csak úgy másokkal, elég sokszor kialakulna ez az érzés. Bár sokan nem akarják elhinni, de az egész szerelem legnagyobb részt hormonális, kémiai cucc. Ennyi a nagy Ő rejtvény.
2012. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
11-es ezt fejtsd ki bővebben kérlek!
2012. nov. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
11-es, erre én is kiváncsi lennék!
2012. nov. 2. 18:53
 14/19 anonim ***** válasza:
Amikor az ember szerelmes lesz, mindig azt érzi, hogy megvan az "aktuális" nagy Ő. Ebben a tekintetben pedig a 6-ossal értek egyet. Néhány évente az utunkba sodor valakit az élet, akibe beleszerethetünk. Ha van párunk és boldogok vagyunk vele, akkor rövid elmezavar után kiverjük a fejünkből, ha pedig nincs, akkor halálosan belehabarodunk. Pont múltkor gondoltam végig, hogy eddigi életemben 3-4 meghatározó pasas volt és mindegyik pár éves különbséggel követte egymást. Akkor, ott velük mindnél azt éreztem amúgy, hogy ők az igazik. Elsősorban a szerelem a meghatározó, mennyire érzed "igazinak" az illetőt. Ha teljesen belé vagy esve, akkor is őt fogod az igazinak tartani, ha amúgy egy f@szfej. ilyenkor szoktak a nők kombinálni, hogy biztos a karmánk miatt kell együtt lenni..stb.:)
2012. nov. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

10-es,12-es vagyok.

[link]


Azért ennek a cikknek is (amire nem azt mondom,hogy tudományos forrás,de ez volt az első amit a google kiadott) az a vége,hogy csoda.S arról nem beszél,hogy a kémiailag vonzódó párokat mi hoz össze stb.Tehát a tudományos és spirituális oldalnak is igaza van szerintem.:)

2012. nov. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt a mai napig nem sikerült megállapítani, hogy pontosan mi váltja ki a szerelmet, csak a célját és azt, hogy milyen folyamatok játszódnak le, amíg tart. Célja ugye az utódnemzés és amíg tart a párkötő funkciója, az utódok felnevelése, hormonok zűrzavara..stb De, hogy miért is van az, hogy Pistába belehullunk mint a légy, Józsiba meg soha az életben nem. Pedig Józsi se csúnya, sőt okosabb is meg rendesebb gyerek is mint Pisti. De nekünk Pisti kell... (a feromonoknak ehhez nincs köze-az ember olyan minimális feromont termel, hogy az nem vált ki választ a másik nemből-ez az állatvilág sajátja és ott se mindegyik fajnál működik)
2012. nov. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 Lifeishard ***** válasza:
100%
Jómagam 6-os és 14-es Válaszolóval értek egyet!
2012. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Dr. Helen Fischer kutatásai már megalapozottabnak tűnnek az imént linkelt oldalamnál:)

[link]

S itt egy igazán jó tesztje is,ami megmondja melyik típusba tartozol:

[link]

2012. nov. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt nagyon hasonló érzésem, hasonló előzménnyel, majdnem egy évnél egyik napról a másikra a srác közölte, hogy már nem szeret. Akkor úgy éreztem, mintha teljes erővel nekimentem volna egy üvegfalnak, amit nem láttam a rózsaszín ködtől. Azóta sem éreztem magam olyan naivan, föld felett lebegően boldognak, pedig imádom a párom, de ilyen csak egyszer van.
2012. nov. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!