Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác filmet nézni akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác filmet nézni akar velem, az mit jelent?

Figyelt kérdés

2012. nov. 3. 10:32
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
zsuzsi szupi buli van-e rajtad tanga bugyii !!!!!
2012. nov. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Hogy mit jelent, majd akkor fog kiderülni, ha már ott leszel. Én is kapásból azt mondanám, hogy tuti dugni akar. De van egy fiúbarátom, akivel már nem egy filmet megnéztünk kettesben, a lakásán, és soha még csak utalást sem tett semmire, pedig amolyan a legyet is röptében típus. Szóval sose lehet tudni, lehet, hogy csak filmet akar nézni veled.
2012. nov. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
vagy csak pockornt lopni tőletek
2012. nov. 3. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Szerintem is a pockorn miatt akar veled filmezni :DD
2012. nov. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Amugy ki mondta, hogy a moziban nem lehet szexelni???... ennyi infobol nehez megallapitani, mert em tudjuk, hogy mennyire ismered, tortent- e mar koztetek valami stb...
2012. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

DVD = Dugsz Velem Délután?


Am pedig filmtől függő. Tegnap láttam a skyfall-t, és azt akkor sem cserélném le, ha végigdugná valaki a filmet velem, mert jó volt :D

2012. nov. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
ne mond h eliras, vagy 2x leirtad h pockorn :D am ugy kell irni h popcorn
2012. nov. 3. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
XDDDDDDD
2012. nov. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
jó köszönjük, akkor nem tudom leírni :D
2012. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Theodorik84 ***** válasza:
62%
Én pl. ha azt mondom egy lánynak, hogy meg akarok nézni vele egy filmet, akkor egy filmet akarok megnézni vele. Ha randira hívom az más kérdés....Mi férfiak általában egyértelműen szoktunk fogalmazni.....28/F
2012. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!