Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok rólam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok rólam?

Figyelt kérdés

Csendes, zárkózott lány vagyok, de megvédem magam ha kell. Van pár tipikus "flegma", beképzelt lány az osztályomban, és nagyon nem szeretnek. Többször mondták a barátnőim, hogy megjegyzéseket tesznek rólam, amikor nem hallom. Pedig csúnya sem vagyok, sokak szerint csinosabb vagyok, mint ők. A múltkor viszont meghallottam én is, és az egész osztály előtt visszaszóltam nekik. Páran csak néztek, ők meg azt mondták, hogy "hogy kinyílt a csipám".

Van egy fiú az osztályban, aki tetszik és én is neki (úgy tudom). Most attól félek, azt gondolja, hogy félreismert, és nem is vagyok visszahúzódó, vagy csak szimplán hülyének néz. De úgy éreztem muszáj megvédenem magam.

Ti mit gondolnátok egy ilyen lányról? 16L


2012. nov. 3. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:

képet kaphatok?

16/f

2012. nov. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Jogosan védted meg magad, beszolnak, vissza kell szolni, mit gondolhat? Talán azt, hogy meg tudod védeni magad.

16f

2012. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
És nem néz hülyének szerintem.
2012. nov. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Jogosan védted meg magad,és szerintem a fiú szemében is jó pont.Hiszen kiállsz magadért.Nem bújsz el ha megsértenek.ez nagyon jó.

Csak így tovább :)

2012. nov. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jogos.Nekem van egy nálam sokkal alacsonyabb osztálytársam aki szívat minden csajt az osztályban,azt is aki nekem bejön..Én is visszahúzódó vagyok,félénk.De minden csajnak tetszik..Elkezdte spriccelgetni a haveromat vízzel utána engem kezdett el baxtatni,fölkeltem oda nyomtam a falhoz mert már mindenki eleget tűrt belőle..Kicsit megijedt mert nem ilyennek hitt..Azóta kicsit közelebb kerültem ahhoz a lányhoz,ő meg nem szívat senkit.Elég magas vagyok hozzá képest 188 cm,ő 170 kb. és 14 éves vagyok.

Amúgy próbálj valahogy közeledni ahhoz a fiúhoz..

2012. nov. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szerintem az, hogy megvéded magad, hogy kiállsz magadért az teljesen jogos és neki is tetszik.. viszont arra figyelj, hogy ne trágár szavakkal meg "rossz viselkedéssel" hanem normális hangnembe próbáld csúnya szavak nélkül...

szerintem ez bejönne a srácnak, amúgy próbálj meg közeledni hozzá :) sok sikert! 17/F

2012. nov. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem gond hogy kiálltál magadért és a fiú szemében se süllyedtél le emiatt. De ha tetszik neked az a fiú akkor lépj te ha ő nem lép. Sokszor nem jó ezzel várni mert akkor rosszul jönnek ki a dolgok. És ezt tapasztalatból mondom! 17F
2012. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nincs semmi gond. Teljesen természetes reakció hogy kiállsz magadért. Ebből nem fog semmilyen hátrányod származni. :)
2012. nov. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, örülök, hogy így gondoljátok :).
2012. nov. 4. 10:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!