Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyikünknek van igaza?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyikünknek van igaza?

Figyelt kérdés
A barátnőmnek szép mellei vannak, de én nem akarom, hogy az utcán túl feszes vagy túl kivágott felsőt viseljen. Én visszafogottabb ízlésű vagyok, nem akarom, hogy a barátnőm rib@ncos hatást keltsen. Ne higgyenek róla olyasmit az öltözéke alapján, ami nem igaz. Viszont a hülye nővére vett neki vagy három mélyen dekoltált, irgalmatlanul feszes felsőt, s most a barátnőm mindenáron ki akarja próbálni, hogy nézne ki bennük az utcán. Én meg folyton csak lebeszélném erről a tervéről, de úgy látszik, nem sok sikerrel. Most mi legyen?
2010. máj. 24. 17:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd, nem a próbababád. Az ő külseje az ő magánügye.
2010. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
63%

Az ég egy adta világon semmi közöd nincsen hozzá, hogy a barátnőd hogyan öltözködik. SEMMI! Szabad ember, azt vesz fel amit csak akar, és neked nincsen jogod ebben megakadályozni, vagy kizsarolni belőle ilyen hülyeségekkel (hogy a fejéhez vágod, hogy ribisen öltözködik), hogy azt tegye amit te akarsz. A párkapcsolat két ember szövetsége, ahol egyik sem tulajdona a másiknak!


Tudod mi kurv*s? A neccharisnya, miniszoknya és tűsarkú. Na az igen, kurvs. Egy kivágott és feszülős felső nem az! Egy barom vagy, már ne is haragudj. Rohadtul haragszom a fajtádra, mert egy ilyen pasi teszi tönkre az egyik barátnőmet is! Állandóan kitalálja a baromságokat, hogy milyen feszülős dolgokat vesz fel, ilyen kurv*s meg olyan erkölcstelen. Hát elmentek a büdös sunyiba.... Nézz már körül, könyörgöm! Aki nem T-shirtben meg susinaciban járkál, az már neked rib@nc? Milyen gyakran mész te az utcára?


Vááá


21/L

2010. máj. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
65%
Dr. H. Ernő, hímsoviniszta szerencsétlen barom-e vagy?
2010. máj. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%

utolso


csak nem most dobtak ki vagy megjött?

2010. máj. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Inkább örülj neki, hogy ilyen szép barátnővel áldott meg az Isten. Az én barátom örül neki, ha egy kicsit kihívóbban öltözök fel, és végigmegyünk az utcán, és megakad egy-két férfi szeme rajtam, ő meg ott jöhet velem kézenfogva. Büszke rám, és jó érzéssel tölti el, hogy egyesek irigykednek rá. Te is örülj neki, hogy szép barátnőd van, és nem kell más lányokat vizslatnod, ha szépet akarsz látni.
2010. máj. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Én ennek örülök, igazad van, de azt sem akarom, hogy kis szakmunkásképzős pö'cs'ök csorgassák a nyálukat a barátnőmet látva, vagy cigó építőmunkások, netán hányadék öreg taták.
2010. máj. 24. 18:22
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor gondolj arra, hogy ők soha egy ujjal hozzá nem érhetnek a barátnődhöz, hisz ő a tiéd, ő téged választott. Egyébként nem lehet, hogy azért akar egy kicsit kihívóbban öltözni, mert úgy érzi, hogy neked nem tetszik, nem kapja meg tőled a kellő dícséretet, önbizalomnövelést? Esetleg fél attól, hogy te nem tartod már annyira kívánatosnak mint korábban?
2010. máj. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, mert mindennap elmondom neki, hogy imádom. De én nem akarom, hogy olyan nagy felhajtást csináljon az öltözködésből, én azt szeretem a legjobban, ha egy bő, laza szabadidőfelsőben van.
2010. máj. 24. 18:34
 9/32 anonim válasza:
a barátnőd csak azt várja h hány fasza megy oda hozzá h baszni akar ... csak sima közvélemény kutatás-
2010. máj. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
Hadd csorgassák a nyálukat. Ettől még nem kell csövesnek öltöznie.
2010. máj. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!