Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megbocsátanál, újrakezdenéd?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsátanál, újrakezdenéd? Igen vagy nem?

Figyelt kérdés
Régen nem szeretett belém igaz vonzódtunk egymáshoz de az élet elsodort minket egymástól,de nem bánt akkor velem korrektül.Volt barátnője de most megpróbálná velem.Eltelt egy év.Újrakezdjem vagy megbocsájtsam vagy ne?Nem tudom eldönteni mi lenne a helyes nekem.Valahol megpróbálnám de félek is ettől ha talál jobbat tőlem akkor elhagy.28/N
2012. nov. 4. 17:21
 1/5 anonim ***** válasza:
nehéz erre válaszolni hallgass a szívedre.
2012. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó mondatodban ott a válasz! Jobbat érdemelsz.
2012. nov. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez erősen a "ha nincs ló, jó a szamár is" esetére hasonlít nálam.
2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"Régen nem szeretett belém..." Most miért tenné? Az első mondatodban is van egy válasz.
2012. nov. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Voltam hasonló helyzetben. Elküldtem,pedig szerettem.
2012. nov. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!