Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell ennyire elítélni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bratilla kérdése:

Miért kell ennyire elítélni a tanár-diák kapcsolatokat?

Figyelt kérdés
Én sem mondom, hogy ideális, sőt. De ha mondjuk szeretik egymást, nem csak érdekből kell nekik a másik, miért kell megszólni? Az egyik barátnőm 19 éves, 18 éves korában, az után jött össze a 32 éves tanárával, miután végzett. Mégis állandóan bántják őket, vádaskodnak, pedig semmi alapja. Szeretik egymást. A tanárról a suliban megy a pletyka, még a többi tanár is lenézi, pedig egy fiatalos, helyes, kedves ember. A lányt meg a családja és a volt iskolatársai bántják. Mi ez, mi ezzel a baj? Mert én nem tudtam neki válaszolni, de hátha Ti tudtok.
2012. nov. 4. 18:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mert nem ideális, sőt.
2012. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
gondolom feltételezték, hogy a csaj emiatt jobb jegyeket kapott. Egyébként meg ha akkor jöttek össze, miután végzett a csaj, nem értem, mi a baj.
2012. nov. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
46%

Persze... barátnőd. Nyilvánvalóan rólad van szó.


Nem a tanár-diák kapcsolat a baj feltétlenül, de szerintem komolytalan az a 30akárhány éves férfi, aki 19 éves lánnyal kezd. Egyértelmű, hogy a szexre megy.

Nem feltétlenül azért, mert a lány hülye lenne, de nincsenek ugyanabban az életszakaszban, ugyanazon a szellemi szinten. Az ilyesminek ritkán van jövője.

A lány naiv, hogy belemegy ennyi idősen, meg persze az egzisztencia is vonzó. Ilyenkor jönnek azzal a kis fruskák, hogy az "érettebb pasikat kedvelik".


Később kisebb persze a korkülönbség, de miért nem a saját korosztályával kezd most? Esetleg 1-4 évvel idősebbel.

2012. nov. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mert arra gondolnak: biztos korábban is együtt voltak, csak titkolták.

De ha mégsem, akkor is kaphatott jobb osztályzatot, csak azért, mert jó nő.

2012. nov. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért lenne rólam szó? Én egy évvel fiatalabb vagyok nála, de óvoda óta ismerem a lányt. És abba a suliba járok, ahonnan ő elballagott, és látom, hogy mi megy. Mindig tőlem kéri a jelentést, hogy miket mondanak a barátjára ( a tanárra). Ja, és jó tanuló volt, de ha nem tudott valamit, ugyanúgy megkapta a rossz jegyet, ezt a társai is tudják, szóval nem értem én ezt.
2012. nov. 4. 19:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Mert az a tanár egy ÖKÖR, a csaj meg NAIV! Amcsiban le is csukják az ilyen tetűket.
2012. nov. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De miért? A tanár is ember, ha megértik egymást a lánnyal, egy az érdeklődési körük, jól megvannak, akkor egy jó kapcsolatot miért kellene veszni hagynia?
2012. nov. 4. 21:14
 8/12 anonim ***** válasza:

Én nem ítélem el. Sajnos az egyetemen beleszerettem a tanáromba, és nem 10-15 a korkülönbség. 50 éves családos emberről van szó. Igaz, hogy sok 30as pasit lepipál, de akkoris :( Tudom, hogy 0 esélyem van nála. De ha bármi is lenne, ő lenne a szemét, aki meg akarja d/gni a kiscsajt, én pedig a pénzéhes r/banc. Ilyen a világ. Lehet, hogy nem idális a dolog, de tudja vki szabályozni h kibe szeressen bele?

19/L

2012. nov. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért. Én pl. egyetemen tanítok 5-6 évvel fiatalabbakat, és gyakran nehéz nem arra gondolni, hogy mennyire elkapnék egy-két hallgató leányt.
2012. nov. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Mert egyetemre nem azért megy valaki, hogy ilyen perverz tanárok mint az utolsó csorgassák a nyálukat.
2012. nov. 30. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!