Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok csajozni, akkor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, akkor meg minek éljek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 01:14
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Én amúgy realista vagyok, tényleg bármilyen kinézetű nő megfelelne nekem, teljesen mindegy, hogy magas, alacsony, sovány, molett, teljesen mindegy, semmi extra elvárásom nem lenne.
2012. nov. 5. 01:43
 22/41 A kérdező kommentje:
Amúgy tényleg nincs semmi érdeklődési köröm, az egész világon nem érdekel semmi!
2012. nov. 5. 01:51
 23/41 A kérdező kommentje:

Amúgy meg miért kéne feltétlenül kigyúrnom magamat ahhoz, hogy csajozzak?

Olyan csaj nem létezik a világon, akinek a mackós testalkat jön be?

2012. nov. 5. 01:56
 24/41 A kérdező kommentje:
Nem jut eszembe semmi értelmes dolog, hogy mit csináljak én ezen a világon...
2012. nov. 5. 02:10
 25/41 A kérdező kommentje:
Valaki kérdezte itt, hogy pszichológus látott -e már. Voltam már pszichológusnőnél, de nem akart szexelni velem, visszautasított sajnos.
2012. nov. 5. 02:23
 26/41 A kérdező kommentje:
Amúgy pszichés (lelki) problémáim vannak, normális, tartós párkapcsolatra nem lennék alkalmas amúgy sem, csak a szüzességemet szeretném elveszteni, egy bármilyen külsejű nővel.
2012. nov. 5. 02:30
 27/41 anonim ***** válasza:
jajj az egész net tele van hirdetős csajokkal, hívj fel egyet és kész. nehogy már erre se legyél képes. amúgy a kondizásról meg annyit, hogy sose lehet tudni, lehet, még kezdeményeznének is nálad,de ha nem jársz el sehova, sokat veszítesz. Csak 1 hónapra próbáld ki. Vegyél egy bérletet, ha már semmi sem érdekel, akkor koncentrálj az edzésre. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél, de még van esélyed egy normális kapcsolathoz. Csak ne húzd az időt!
2012. nov. 5. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Ez a járj kondizni, edzeni dolog semmit sem ér, ez csak azoknak a dumája, akik amúgy is jól néznek ki. Ott tényleg lehet fejlődést elérni. (Mondjuk 10-ből 5-ről felvinni az esélyt 10-ből 7-re. Ilyen létezik.) A 10-ből 0-ból azonban nem tudsz 10-ből 1-et sem csinálni, sem a külsőd javításával, sem a belső értékeid fejlesztésével. A lányoknak csak az arc és a magasság a fontos, ha szép arcod van, nem is kell kezdeményezned, mert a lányokból akár háremet is tarthatsz (1 barátnő és mellé 2-3 szerető). Ha viszont nem nézel ki jól, csinálhatsz bármit is, nem segít!

Ez a hobbikeresés megint csak hülyeség. Az embernek a legfontosabb az, hogy legyen valakije. Egyedül nem lehet semmire sem menni. Ez megint azoknak a dumája, akik amúgy sohasem élték át, hogy milyen is ronda pasinak lenni.

2012. nov. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
te még nem láttál ronda pasit nővel?
2012. nov. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
Olyan igazán ronda pasit én még soha.
2012. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!