Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok csajozni, akkor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok csajozni, akkor meg minek éljek?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 01:14
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
én meg igen. és ha már pontokról beszélünk, van egy 0 pontos pasi (bár szerintem a nulla pontos az halott, minimum 1 pontos mindenki meg van), egy kicsit edz, hogy ne legyen tohonya, lesz belőle egy 4-es (ha még egy előnyös frizurát is vágat magának) nekem ne mondd már, hogy nem kell senkinek. nem tud csajozni,mert nem is akar!
2012. nov. 5. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
Ez megint tipikusan olyan duma, amit az amúgy csajozásban sikeresebb pasik mondanak, hogy nincs 0-ás pasi. De bizony van. Ez tapasztalat. Hiába kezd el valaki sportolni, hiába ad a külsejére többet, hiába foglalkozik belső önfejlesztéssel, ez mind-mind zsákutca. Szintén tapasztalat. Aki úgy érzi, hogy elfogadhatóan néz ki legalább egy kicsit, az megpróbálkozhat vele, hátha összejön. Reménykedni szabad, de onnan még nagyobb lesz a bukás, ha mégsem jön össze.
2012. nov. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
én írtam azt, hogy nincs 0-ás pasi.amúgy lány vagyok. szerintem csak egy napra próbálná ki egy önbizalom hiányos pasi, hogy kitörli ezt a sok hülyeséget a fejéből, és úgy "csajozik". ismerek nagyon jó pasikat, akik a tíz ujjukon nem tudják megszámolni, hányszor kosarazták már ki őket, de lesza.rják. egyébként az utcán leszólítgatósdi kb. 10-ből kétszer működik, ismeretségi körből kell barátnőt szerezni.
2012. nov. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Ha lány vagy, akkor nyilván nem kellett átmenned azokon a dolgokon, amin egy ronda pasinak igen.

Lehet önfejlesztéssel foglalkozni, lehet megpróbálni változtatni a külsőn, de a tapasztalat azt mutatja, hogy nem működik. Több, mint 1 évig elfojtva tartottam minden ilyen negatív gondolatot (bár ezt nem ajánlom senkinek, az elfojtásnak ugyanis vannak bizonyos mellékhatásai) és még sem segített semmit.


"ismerek nagyon jó pasikat, akik a tíz ujjukon nem tudják megszámolni, hányszor kosarazták már ki őket"

Igen, de valami módon mégiscsak arra a következtetésre jutottak, hogy jó pasik. Szóval kaptak már legalább valami pozitív visszajelzést vagy valamit. Egy ronda pasi általában semmilyen pozitív visszajelzést sem tud elkönyvelni magának, és nem az ujjaikon kell számolgatni a visszautasításokat, hanem olyan kattingatós számláló kell hozzá, lehetőleg olyan, ami legalább 3 számjegyet mutat.


"ismeretségi körből kell barátnőt szerezni."

Onnan még úgy sem lehet barátnőt szereznie egy ronda pasinak, hiszen a lányok hamar berakják a csak barát kategóriába. Ráadásul nincs mindenkinek hatalmas ismeretségi köre.

2012. nov. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:

28-as hsz-re:

Azt írod, hogy a lányoknak az arc és a magasság a fontos.

Én arcra nem tartom magamat csúnyának, egy "hollywoodi - szépfiú" kinézetű sem vagyok, az biztos, de csúnya sem vagyok szerintem. A magasságommal azzal nincs semmi probléma, azzal kapcsolatban szerencsés vagyok, mert a magasságom az súrolja a 190 centit (azért írom, hogy szerencsés vagyok azzal kapcsolatban, mert amúgy anyukám 165 centi magas, faterom meg 173 csak:), de nem érek túl sokat ezzel a magassággal sajnos ebben az esetben, ha ennyire gátlásos és visszahúzódó vagyok (:

2012. nov. 5. 11:22
 36/41 anonim ***** válasza:

A gátlásossággal lehet mit kezdeni pl. önfejlesztéssel. Gyakorolni kell a lányokkal való kommunikációt. Kb. olyan ez, mint a biciklizés, ott is párszor elesel, mire megtanulsz bringázni. Ebben a hasonlatban a hajtásrendszer az arc, és a kormány a magasság. (akinek nem jó egyik se, annak olyan, mint ha egy kormány és pedál nélküli biciklin kellene tanulnia).

Szóval akkor próbálj egy kicsit kevésbé visszahúzódó lenni, gyakorolj sokat és menni fog.

2012. nov. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:

A kondizáshoz kapcsolódóan egyébként még annyit, hogy az utóbbi években már többször is volt, hogy elkezdtem gyúrni, de néhány hónap után mindig abbahagytam, mert nem láttam sok értelmét. Először azt gondoltam én is, hogy ha kigyúrnám magamat, akkor könnyebben tudnék csajozni, de közben rájöttem, hogy ez egyáltalán nem így van.

Attól, hogy kigyúrnám magam, a személyiségemet, a belső tulajdonságaimat az nem változtatná meg egyáltalán, tehát, ha kigyúrnám magam, attól még nem lennék egy vagány, menő, nőcsábász akkor sem...


Ez a dolog nem ezen múlik szerintem, hogy valaki kigyúrt- e, vagy sem, nem úgy megy ez, hogy valaki először visszahúzódó, aztán kigyúrja magát, és utána "nagymenő,vagány gyerek" lesz, ha valaki nagymenő, vagány, akkor valószínűleg alapból is olyan volt a személyisége, csupán attól, ha valaki kigyúrja magát, attól még nem lesz vagány valaki, ha amúgy alapból visszahúzódó, gátlásos típusú személyiség.

2012. nov. 5. 11:48
 38/41 A kérdező kommentje:

Amúgy meg mondta nekem néhány ember már azt, hogy a 190 centis, 100 kg-os testalkatom jó kiindulási alap lenne ahhoz, hogy kigyúrjam magam, de igazából valószínűleg azért hagytam mindig abba egy idő után, amikor elkezdtem, mert - egyrészről már, ahogy írtam, csupán attól nem leszek vagányabb, ha kigyúrom magamat, és a másik ok pedig az, hogy a mackós testalkat szerintem jobban illik az én személyiségemhez, mintha kigyúrt lennék.

Túlsúlyos, vagy dagadt semmiképpen nem vagyok (láttam már néhány olyan embert, akikre tényleg rá lehet mondani, hogy azok, de ők nem így néznek ki, mint én), a mackós kifejezés szerintem tökéletesen illik a testalkatom leírására, a 190 centin azért eloszlik ez a 100 kg :)

2012. nov. 5. 12:05
 39/41 anonim ***** válasza:

# 34-nek. A jó pasik, akiket elutasítottak nekem voltak jó pasik, másoknak nem (ha elutasították őket) A jó kinézet relatív. Nem tudom,hogy nézel ki, de nem hinném, hogy annyira borzalmas a helyzet. Nagyon sajnálom, hogy elutasítanak a lányok, nem tudom, mi lehet a baj, de biztos, hogy létezik olyan csaj, aki szívesen járna veled (már csak a valószínűségszámítás szerint is). Nem irigyellek titeket fiúk,mármint a kezdeményezés terén, tudom, mennyire nehéz lehet, de a másik oldalról meg a ti félénkségetek miatt vannak olyan lányok, akik teljesen elkeseredettek, mert senki sem kezdeményez náluk.


Csak próbáld tovább, és ha ki tudod jelenteni, hogy a világ összes nője kikosarazott, csak akkor mondd azt,hogy reménytelen a helyzet. Nekem pl van egy barátnőm, aki nagyon szép csaj, de egyszerűen nem hívja randira senki. A múltkor azt mondta,hogy már elege van, akárki akarja majd felszedni, ad neki egy esélyt.

2012. nov. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

34-es vagyok.

Persze, minden relatív, azonban kellően nagy mintavételezés (ez megvolt) esetén elég nagy biztonsággal kijelenthetjük, hogy a mai értékek szerint én kimondottan rondának számítok. Ezen a helyzeten súlyosbít, hogy még alacsony is. Ilyen tulajdonságokkal én olyan genetikai hulladéknak minősülök, amit a szelekciós nyomás majd eltüntet. Persze, engem, mint személyt ez igen érzékenyen érint, de a természet ilyen. Szóval reálisan szemlélve a dolgokat nincsen remény.

A félénkség többnyire nem egy veleszületett dolog, hanem a környezet tesz félénkké. Megértem, hogy vannak lányok, akiket ez érzékenyen érint, de még mindig "szerencsésebb" helyzet.

2012. nov. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!