Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek égő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek égő az hogy egy fiú lelkisebb az átlagnál?

Figyelt kérdés
2012. nov. 5. 22:12
 1/8 Tomi8 ***** válasza:
Én is lelkis vagyok. Égő? Nem dehogy csak olyan lány kell hozzá aki megért. Véletlenül nem Halak jegyű akiről beszélgetünk?
2012. nov. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, de csak bizonyos mértékben cuki, aztán már undorítóba fajul át ( egy haveromnál tapasztaltam). Azért nem árt ha van benned egy kis férfias tartás. Ezalatt azt értem hogy ne használj el naponta 10 doboz zsebkendőt.
2012. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem égő, csak jó lenne ha egyszer férfivé válna. Amíg kisfiú addig nem gond. De aki ezt nem képes levetkőzni abból nem lesz férfi, s számomra aki nem férfi az ... inkább ne is akarjon tőlem semmit.

25N

2012. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Tomi8 ***** válasza:
Azt hiszem akkor én még a cuki kategóriába tartozom mert egész életembe nem használtam el 10 doboz zsepit :-)
2012. nov. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De akkor már a 'lelkis' kategória határát is csak súrolod. ;)
2012. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tomi8 ***** válasza:
A lelkizés és a sírás miért függ össze? Nem kell azért sírnom mert elmondok valami bizalmasat magamról egy lánynak akit szeretek.
2012. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sírásról itt szó sincs csak túl sokat bánkódok dolgokan!!
2012. nov. 5. 22:31
 8/8 Tomi8 ***** válasza:
Akkor rosszul tetted fel a kérdést. Sokat rágódsz bizonyos dolgokon amik bántanak. Ez nem baj addig amíg nem idegesíted vele a párod, hogy csak arról az egy dologról beszélsz napokig.
2012. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!