Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Iszonyatosan tetszik, már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Iszonyatosan tetszik, már többször kezdeményeztem, de ő csak néz. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem történik semmi,mindig vmi hülyeség miatt leszólítom,Ő válaszol. Egyébként állandóan néz. Mit tegyek?
2010. máj. 16. 20:20
 1/5 anonim ***** válasza:
kérdezd meg tőle hogy mi a fast nézel?
2010. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem,az gáz lenne :D Neki is,nekem is.
2010. máj. 16. 20:30
 3/5 anonim ***** válasza:
ha válaszol és nem dob fel új témát szerintem vesztett ügy. és én is szoktam csak úgy bámulni emberkéket, hogy mit csinálnak meg ilyenek. szóval ha már leszólítod és egy válasszal otthagy, szerintem nem sok az esélyed.
2010. máj. 16. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Menj oda hozz, és kérdezd meg tőle hogy: na mi van babám, miért nézel, baszni-e akarsz? Ha igennel felel az általad feltett kérdésre, akkor nyert ügyed van. Ha nemleges választ kapsz, akkor valószínű hogy elutasításról beszélhetünk.
2010. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A fenti hozzászólások nagyon bunkósra sikeredtek. Ezen tul ne valami hülyeség miatt szólitsd meg, hanem valami olyasmi miatt ami esetleg érdekelheti is, pl. egy mai napon történt esemény kapcsán, ez lehet iskolai ügy, lehet az a város, falu ahol élsz és van olyan téma ami foglalkoztatja az embereket, vagy az országunkban, világunkban történő események kapcsán. Ha már szóba elegyedtetek akkor ez menni fog. Ha őszinte kiváncsisággal fordulsz mások felé, amikor érzi az a valaki, hogy őt érdekled csak sikered lehet. Irjál róla sikerült e közelebb kerülni hozzá. Érdekel a dolog.
2010. máj. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!