Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál/tanácsoltál a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsolnál/tanácsoltál a gyerekednek az első szexe előtt?

Figyelt kérdés
Én annyit mondanék neki, hogy a partnerét jól válassza meg, legyen tapasztaltabb. A lányomnak azt, hogy semiképp se legyen szűz a apasi, legyen jó tapasztalt, legalább 4-5 nője legyen előtte. Ne legyen szégyenlős és élvezze. És opersze védekezzenek.
2009. aug. 12. 20:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Saját tapasztalat: a lányom sok mindent tudott a nemiségről, hiszen kicsi kora óta folyamatosan kérdezett és meg őszintén válaszoltam rá. (természetesen korának megfelelően!) Amikor az első komoly kapcsolata megérett a szexre, akkor megkérdezte, hogy szerintem lefekhetnének-e egymással. Azt tanácsoltam, hogy előtte próbáljanak ki sokféle módot, hogy örömet szerezzenek egymásnak. Elmagyaráztam a petting lényegét, de tudta miről beszélek. Ezután pár hónappal együtt elmentünk nőgyógyászhoz. Tudtam, mikor volt az első együtlét, hiszen elmentem otthonról. Sőt, utána éjfélig hallgattam az élménybeszámolót. Én is mindent megbeszéltem az anyukámmal annak idején. Sajnáltam azokat a lányokat, akik nem beszélgetnek az anyujukkal.
2009. aug. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

szia hát figyejj attól függ hány éves a lányod/avagy a fiad

pl 14-15 éves kor között szerintem ráér megbeszélni vele az ilyet a 15 még ideálisabb persze előtte is kell nem konkrétan de ilyen dolgokról értesíteni pl a saját élményedet elmesélheted neki mondjuk vagy h ki mit hibázott h túll hamar tette meg és problémái lettek szerintem 12-13 éves korban ennek maguktól utánna járnak mert érdeklődőek néhányan úgy gondolják ez semmiség és túl vannak rajta ezt kell megelőzni

deh sztm nemnagyon lehet újat mondani nekik amire kíváncsiak megnézik nem a szülőtől kérik ki mert saját tapasztalat h kínos párójuknak ha szüzen kérdezgetnek na mind1 nemtudom

lényeg h megbízzon benned a gyermeked és mindent megtuggyatok beszélni

2009. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!