Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-15 éves lányok! Gáz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-15 éves lányok! Gáz ha erről meséltem?

Figyelt kérdés

14 éves vagyok és arról beszéltem egy lánynak aki tetszik,hogy elkezdtem borotválkozni tavaly nyár óta és folyton az arcomat simogatom mert borostás :D

Ő is röhögött rajta,de nem tudom hogy csak azért hogy ne érezzem magam rosszul?


2012. nov. 7. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Bocs,de te hülye vagy . Ne csodálkozz ha majd ha 20 évesen nem tudsz megszabadulni agy arcszőrtől!Mit kell ott borotválni ,ha van kis bajuszod,azt inkább gyantázd le.
2012. nov. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
gyantáztatni...lol
2012. nov. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 cm-es szőrök voltak az arcomon és a bajuszomat nem akartam úgy hagyni mint egy b*zi.Ahogy gondolom ti szoktátok ..
2012. nov. 7. 21:13
 4/8 anonim ***** válasza:
Mondjuk én 16 vagyok, de szerintem nem gáz, ha még nevetett is rajta akkor az jó. Egyébként kevés rondább dolog van a szakmunkásbajusznál, nagyon jól teszed hogy borotválod.
2012. nov. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem jól teszed h borotválod mert erősödni fog!!!

Valszeg nem annyira mint a fiúknak, de ezt ha jót akarsz, még most hagyd abba, és bár sokkal fájdalmasabb, de a gyantázást válaszd helyette!!!!

Hidd el, csak jót akarok!!!

29 F

2012. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Nem jól teszed h borotválod mert erősödni fog!!!

Valszeg nem annyira mint a fiúknak,.."

De a kérdező fiú, nem? Legalábbis az "egy lánynak aki tetszik" részből erre következtettem.(Lehet naívan.)

2012. nov. 7. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok,de muszáj volt elkezdenem mert,nővérem is mondta hogy gáz,tehát elkezdtem de 1 cm-es szőrökkel az arcomon és "szakmunkásbajusszal" nem akartam járkálni az utcán.Nem volt szakmunkásbajuszom de hogy ha valaki arra összpontosított hogy lássa,hogy van-e bajuszom akkor látni lehetett...
2012. nov. 7. 21:46
 8/8 anonim ***** válasza:

Légyszi ne hagyd abba a borotválást, egyszerűen szörnyű egy fiún az ilyen "bajuszka". :) Lehet, hogy erősebb lesz tőle, de mit fog számítani pár év múlva, hogy 2 évvel előbb vagy később kezdted el? Addig is legalább nem nézel ki hülyén!

Egyébként én is röhögtem volna ezen, kicsit hülye vagy. :) De legalább őszinte.

2012. nov. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!