Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szólítottatok már le idegent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítottatok már le idegent az utcán, vonaton stb?

Figyelt kérdés
Hogy sült el a dolog?
2012. nov. 10. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose szólított le senki, pedig elvileg szép vagyok. :(

Nézni sokszor néznek, de nem mernek odajönni.

2012. nov. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja, vonaton gyakran szoktam a velem egy helyen ülőknél kezdeményezni. Telefonszámot elkérni, meg ilyesmi. Van akivel később randiztam is.
2012. nov. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A héven utaztam, amikor egy srác elkezdett szemezni velem. Jóképű egy srác volt. Szép szemei voltak. Mikor leszálltunk, odajött és megkérdezte, hogy elkísérhet e, mert pont arra megy amerre én. Kérdeztem, hogy honnan tudja, hogy merre megyek? Azt kérdezte, hogy miért, merre mész. Mondtam, hogy a Blahára. Na látod, pont oda megyek én is. Jót röhögtünk, hogy behúzott a csőbe. Mondtam, hogy elkísérhet. Megkért, hogy menjünk gyalog. Be nem állt a szája egész úton. Annyit még nem nevettem egy rövid fél óra alatt. Amikor odaértünk. megköszönte, hogy egy ilyen szép lánnyal sétálhatott. és elköszönt. Nem Budapesti volt, és semmi szándéka nem volt a sétán kívül, csak jól esett neki a társaságom. Adtam neki egy puszit, és azóta sem láttam. Pécsi volt, ahogy mondta. Azóta szeretem Pécset.
2012. nov. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
utolsó: Ez nagyon jó:)
2012. nov. 10. 22:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet ismerkedni, csak a megfelelő szöveg vagy szituáció kell hozzá. Hogy sült el? Ez egyénfüggő, mármint akikhez odamentem. Van akinél jól, van aki nem kívánt társalogni.
2012. nov. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én buszon. Kapcsolat vagy szex nem lett belőle, de az ismerettség megmaradt, immár több mint 30 éve.
2012. nov. 11. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
igen. nem lett belőle semmi, mert az a típus volt, aki kb minden csajnál bepróbálkozik, de nem sikerül neki. azt mondta, különleges lány vagyok, én meg magamban,hogy de hát nem is ismersz:O!!!! utána még írt egy e-mailt, én meg visszaírtam, megmondtam,hogy most nem akarok járni senkivel. de szerintem volt egy kis beütése a srácnak. normális fiúk sosem szólítanak le.:(
2012. nov. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!