Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan mondjam el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés
Megismrkedtem egy lánnyal kb 4 hónapja az interneten és elég sokat beszélgettünk de valójában nem jött létre a találkozó és soha nem találkoztunk de igazából jól elbeszélgettünk.Ő nálam fiatalabb 5 évvel ami nem is lenne baj de 900 km van köztünk.Ő közben szerelmet vallott nekem,én sem értem találka hiányba hogyan tudott belém szeretni de ezek szerint van ilyn.Én soha nem hitegettem vagy bármi ilyesmi egyszerűen csak jól elbeszélgettünk,szinte minden nap több órát..én közben megismerkedtem egy lánnyal de közölte velem ha lesz valakim azért szóljak neki.Közben kiderűlt hogy valamilyen betegsége van neki amit senkinek nem mondott el csak nekem.Én viszont pont most akartam volna vele ezt közölni,de most így nem merem.Igazából kedvelem ezt a lányt de esélytelen hogy bármi is legyen köztünk és ez legfőképpen a távolság az oka.Sokszor már úgy kezel mint ha együtt lennénk és mindig beszámolóval kellene neki tartoznom és szemre hányásokat tesz és már kezd idegesíteni a dolog.Nem tudom hogyan közölheném mert nem akarom megbántani sem igazából,és most hogy kiderűlt a betegsége így meg még nehezebb helyzetben vagyok.Nem akarok tőle semmit de ő féle hogy komolyabban gondolja a dolgokat.DFe én sem értem miért hiszen még nem is találkoztunk...
2012. nov. 11. 23:10
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Szóval kicsit sajnálom is őt,de közölnöm kellene vele valahogyan hogy nem kellene ezeket a beszélgetéseket folytatni mert semmi értelme így...csak most hogy közbe jött ez a betegsége kicsit megsajnáltam..
2012. nov. 11. 23:11
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Lehet nincs is betegség, csak megérezte, hogy "el akarod hagyni.."
2012. nov. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
78%

Messziről jött ember azt mond amit akar. Nekem eleve gyanús, és fura, hogy sosem találkoztatok, és 900 km távolságból szerelmet vall, látatlanban.. Szerintem nem lehet teljesen 100-as amúgy szegénykém. De az legjobb út mindig az egyenes beszéd.. az őszinteség a legjobb:


"El kell mondjak neked valamit, találkoztam egy lánnyal, akivel több lehet köztünk, mint barátság..." valahogy így mondanám el neki kíméletesen.

2012. nov. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ma 23:13



Igen ez nekem is megfordult a fejembe,de igazából mondta nekem már 2 hónappal ezelött hogy valamilyrn vizsgálatra kell mennie mert találtak valamit nála és valami komolyabb műszerrel tudják csak ki izsgálni amire sokat kell várni..talán igaz talán nem..én sem tudom de nekem is megfordult a fejembe és lehet hogy igaz,csak nem olyan sulyos ahogyan ő beállítja..

2012. nov. 11. 23:18
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

Ekkora baromságokat.

Még soha sem találkoztatok, ez nagyon gyenge kapcsolat, én barátságnak is csak félve nevezném (és nem csak a találkozás hiánya, de az idő rövidsége miatt is), párkapcsolatnak meg aztán végképp nem mondható...

Egyszerűen írd meg, amit itt is leírtál, hogy te nem hitegetted, és ne haragudjon, de megismerkedtél egy lánnyal, akivel lehet, lesz valami. Ha akar, ezután is levelezhet veled, ha nem, akkor sajnos ennyi volt.

2012. nov. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

ma 23:18


Persze hogy baromság én is tudom..én csak barátként kezeltem őt néha voltak célozgatások hogy szimpatikus nekem de soha nem igértem semmit neki..egyszerűen csak jól elbeszélgettünk én így fogtam fel,de ő valahogy jobban bele élte magáét ebe a dolgoba úgy érzem.e a legjobb lesz közölni vele hogy mi a helyzet azt hiszem,bár én soha nem hitegettem őt ezt már mondtam is neki,mert azt nem mondhatja mert valóban nem.

2012. nov. 11. 23:25
 7/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok és hol laktok?
2012. nov. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Én Linzbe lakom és itt dolgozom ő nyíregyházán.Ő 20 én 25 vagyok.
2012. nov. 11. 23:31
 9/16 anonim ***** válasza:
És mik az életterveitek, Te Linzben akarsz élni a következő években is, és ő meg Nyíregyházán? Vagy készültök valamerre?
2012. nov. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nekem soha nem votl vele tervem igazából,csak jókat beszélhettünk.Ez nylvánvaló volt számára is,hiszen én innen egy tapottat sem fogok mozdulni meximum asuztriában másik városba ha úgy alakúl.Ő neki meg még 3 év hátra van a suliből,szóval halott ügy lenne még ha esetleg akarnám is.
2012. nov. 11. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!