Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belezúgtam az osztálytársamba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam az osztálytársamba. Mit tegyek? Lent bőv.

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy úgy érzem egyre jobban vonzódom egy osztálytársamhoz. Ő viszont egy másik lányba szerelmes, de nagyon, a lánynak viszont más tetszik. Ám mostanában egyre jobban kijövünk az ő legjobb barátja miatt, mert ő meg belém szerelmes. Lehet, hogy esetleg később legyen köztünk valami? Ha elfelejtette a lányt. 15/L
2009. dec. 8. 21:45
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

Te jó Isten.... UFF

Na megpróbálom kibogozni:

Aki neked tetszik, annak te nem, viszont a legjobb barátjának tetszel. A másik csajt kihagyjuk a dologból, nem játszik szerepet.

Utálom ezt írni, mert mindíg lepontoznak, de szerintem nincs rá sok esély. Magamból kiindulva ha egy lány nem tetszik, az jövőre se nagyon fog. Ne ragadj le ennél a csákónál, keress egy másikat :-))

Ui.: de azért ne add fel, ha a másik csajnak tuti nem jön be, a ti viszonyotok viszont javul, akkor még lehet belőle valami :)

14/F

2009. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
50%
valentina 128. epizód???:D
2009. dec. 8. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!