Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félig Ázsiai vagyok és fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félig Ázsiai vagyok és fél éve költöztünk Magyarországra mert az anyám Magyar. Itt könnyű volt a beilleszkedés de valahogy mindig különcnek érzem magam. Lehet hogy valaha is lehet itt magyar barátom? 17/L

Figyelt kérdés
2012. nov. 12. 21:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

én japán rajongó vagyok, és ismerek am keleti félvér csajt, nah ő nem kellene :D szal nem azért kellenél mert egzotikum vagy hanem az csak egy jó pont a külsődet illetően :D

f19

2012. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az egzotikum csak egy adalék. Ahhoz még sok dolog kell. Pl kölcsönös szimpátia. Ha nincs meg akkor a külsőség roppant kevés.

Ismerjétek meg egymást! Lesz-e vonzalom, vagy sem? És nem csak külsőségek alapján! Hajrá!!

2012. nov. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen ugyanezt érzem én is. Nekem még a barátkozás is nehéz, mivel kicsit különcnek érzem magam mindig... Egyébként én félig afrikai vagyok.
2012. nov. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat^-^

amúgy Ázsián belül Dél-Koreai vagyok:)

2012. nov. 13. 14:35
 15/18 anonim ***** válasza:
27%
nekem is tetszenek az azsiai nok. nem volt szerencsem egyhez sem. kinancsi vagyok milyen a gondolkodasuk. nem kuldenel egy kepet privat uzenetben. most mar rad is kivancsi lettem :P
2012. nov. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Imádom a keleti lányokat, főleg a Dél-Kóreaiakat, és ha különc is vagy, abban mi a baj ? Szerintem pont az a jó, ha valaki nem tipikus egy a sok közül ! :)
2012. nov. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
90%
légy büszke arra, hogy egzotikum vagy!! :) nem sok van belőlünk(én félig arab vagyok :D), ezért ez különlegesnek számít ;)) :D
2012. dec. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit régi a kérdés, de azért itt egy új válasz: Imádom az ázsiai lányokat. Nem az a kérdés hogy lehet e barátod, hanem az hogy hogyan rázod le azt a sok fiút :D Amúgy meg ez a különc dolog.. hát természetesen megnéznek, hisz ha ázsiai típusú az arcod akkor különlegességnek számítasz, na de ha egy tipikus európai megy el valamilyen ázsiai országba (főleg japánba) ott is megnézik ám az embert :)
2014. okt. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!