Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Tudnátok járni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Tudnátok járni egy izmos, jó kinézetű, de unalmas és visszahúzódó fiúval?

Figyelt kérdés

Rólam van szó..187 cm magas vagyok,az átlagnál izmosabb,egész tűrhető arcú,kék szem.Tudok szeretni,vágyom egy társra.De viszont nagyon csendes,visszahúzódó vagyok,nehezen alakítok ki bármilyen kapcsolatot,elég csendes,unalmas vagyok.Tudnátok járni egy ilyen sráccal? Vagy nagyon reménytelen a dolog?:( 17/F


A zárkózottság kiskoromból ered,a családi légkör is elég rossz.Régen nagyon duci voltam,cikiztek,ezért lettem ilyen.De már évek óta sportolok,megkomolyodtam,de a szociális életem a nullán van.Kimaradt abból a koromból a barátkozás,ezért, most sincsenek igazi barátaim.Nem bulizok,nehezen megy idegenekkel a beszélgetés,nem találok témát.Ezért ha el is hívnak buliba,el se megyek,mert úgyérzem,csak leégnék.A barátaimmal szerencsére nyitottabb vagyok.Nem tudom előadni magam.Ezért felöltöttem egy ilyen mord álarcot,de legbelül elég magányos vagyok.Csak a sport maradt nekem szinte.


2012. nov. 12. 22:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Hozzáállásodon javíts. Persze túl nyíltnak sem kell lenni, de egyk is beszélgetés, ismerkedés bárkivel abszolút nem lesz leégés. Pontosan mi miatt gondolod ezt? Lehet nem is találkoztok soha többet.


Egyébként meg nem hiszem, hogy annyira unalmas lennél, maximum annak érzed magad. Főleg ha találnál valakit, pörögnének az események, úgyhogy csak fel a fejjel.


Tehát a tanács: menj ismerkedni bármerre, akár a haverjaidat is megkérheted, hogy mutassanak be pár csajt.

2012. nov. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Fülünyúl ***** válasza:
Nem.
2012. nov. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Az írásod alapján értelmesebb vagy, mint az itt kérdezők 95%-a. 17 évesen én is ilyen voltam. Aztán egyre lazább lettem.

Amúgy meg a legtöbb tini unalmas. Nem éltek meg még szinte semmit, nincs igazi véleményük. Nemrégiben még sokat randiztam és akad 20-as és 40-es lány is. A fiatalokkal nem tudtam jót beszélgetni, mert nem volt saját véleményük semmiről.

Tehát pár évig még nem neked terem a babér, de eljön majd a te időd.

2012. nov. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

ha mész majd egyetemre, vagy fősulira, ott sokkal jobb lesz szerintem. én is nagyon visszahúzódó meg nehezen ismerkedős voltam gimiben, de amikor elkerültem egyetemre, nagyon sokat javult a dolog. most már kb bárkivel képes vagyok beszélgetni rendesen, hogyha megtaláljuk a közös hangot. egyetemen "rákényszerítenek", hogy legyél benne minden hülyeségben, tiszta lappal indulsz mindenki előtt...



a múltbéli sérelmeket el kell felejteni, a duciságosat már kompenzáltad, így ez a probléma nincs többé.

2012. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Syrakusa ***** válasza:

Én "srác" vagyok!

Nagyon hasonlítasz az egyik barátomra.Ő is 180 cm feletti,full kigyúrva,szőke kék szemű stb.....

Mikor elmentünk buliba ismeretlen helyre körbe ugrálták a csajok,míg Én eggyel kínlódtam Ő már a 3.-al "beszélgetett"..... Na de ezután jött a fekete leves..... Ő is elég félénk volt és hát ,hogy is mondjam kissé egyszerű,így nem igazán ment a kommunikáció Neki.Legtöbb esetben talán a második talinál az összes lány lefalcolt Tőle,mert nem volt semmi amiről tudott volna beszélni,nem mert még egy puszit se adni a lánynak,volt ,hogy Engem rángatott el a randira!!! hogy ne legyen egyedül stb....... Szóval változtass,ha tisztában vagy azzal,h jóképű vagy akkor mitől félsz,lépj túl a múlton különben soha nem lesz senkid.....a lányok nem szeretik a "gyámoltalan" pasikat.....Lehet sokkal több nő lép oda hozzád és "mászik" Rád mint Rám de ha ezen nem változtatsz cseszheted,mert amint észre veszik,hogy " gyenge" vagy ott is hagynak......Szóval egy kis ÖNBIZALOM és HAJRÁ!!!!!!!

2012. nov. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Legyél mindezekhez rocker, és járj koncertre! Hidd el nem marad el a hatás! Ha környéken laknál...
2012. nov. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jön be a rockzene.:/
2012. nov. 14. 19:11
 8/12 anonim ***** válasza:
:/
2012. nov. 14. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha belsőre is stimmel nálam, akkor nem lenne akadály:) Azért nem írok le vkit, mert "unalmas". Majd érdekes lesz, ha olyannal beszélget, akiben megbízik és akit kedvel, aki érdeklődik felőle:) Mit sportolsz? 17/l.
2012. nov. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kung-fu,edzőterem és itthoni edzés.
2012. nov. 14. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!