Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Szűk" vagyok! Mit csinálhatnék?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Névtelenke00 kérdése:

"Szűk" vagyok! Mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
Még csak 15 vagyok szóval még "nincs használatban" de azért egy kicsit aggódom mivel még egy mini(!!!) tampont se vagyok képes felhelyezni!! Ez azért nem normális! A pasim kifog nyírni! :D segítsetek! Ja és az intelektuális válaszok egy részét.elkerülném azzal,hogy nincs pénzem vibrátorra!!

2012. nov. 13. 00:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Kérd meg a pasid hogy segítsen!
2012. nov. 13. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
41%
én figyelmesen és türelemmel felizgatnálak úgy h észre se veszed h talán elvesztetted volna...aki figyelmes és odaadó ott nem lehet gond...
2012. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Honorare ***** válasza:
83%

15eves... sirnom kell!


megerdemelne az emberiseg a pusztulasat!

2012. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

én adok neked ingyen péniszt!


amúgy viccen kívül az nem baj ha szűk vagy, azt szeretjük.

bár mondjuk ha méretesebb farkút fogsz ki gondok lehetnek.

nézz rá a vékony deos flakonodra...na nekem olyan vastag.

2012. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

1. Ha a pasid ezért ki fog nyírni akkor nagyon nagy suttyó!

2. Majd én használom és akkor a pasid majd csak leshet, hogy miről maradt le!

2012. nov. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Se*gfejkém írtam,hogy "nincs használatban" értem én,hogy rég tanultad de olvasni azért illik tudni....
2012. nov. 13. 00:06
 7/17 anonim ***** válasza:
gyere át!
2012. nov. 13. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Honorare ***** válasza:
100%

¨A pasim kifog nyírni!¨


Menj aludni torpilla!!

2012. nov. 13. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha szűk vagy az nem gond (ha a barátodnak nincs orbitális vastagságú szerszáma), viszont amikor elveszíted ez gond lehet, mert valószínűleg neked eléggé fájni fog.

Barátodnak viszont kellemes lesz, szűkebben jobb érzés, az hogy neked milyen lesz, azt nem tudom...

2012. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ezen felesleges aggódni.Ha kell,nedvesen fog tágulni.Én már szűztelenitettem csajt,ő is hamar rá kapott a dologra,az elején extra szűk volt,de egy idő után pont optimális lett.
2012. nov. 13. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!