Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A katolikusoknál miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A katolikusoknál miután megvan a kívánt számú gyerek, már nem is szabad szexelni?

Figyelt kérdés
2012. nov. 14. 10:19
1 2 3
 21/23 Diavolino44 ***** válasza:

Nah mindennap tanul az ember valamit.


Utana olvastam a dolognak mert erdekelt, ha jol ertelmezem, akkor ez a koncelebralashoz min. egy papnak jelen kell lennie (aki ugye ferfi).

(Arrol mar nem is beszelve h a googliba a harmadik talalt mar az volt, hogy x,y biboros ellenzi, a tul sok koncelebralast, mert ezzel eltorpul a papok szerepe. Nah ez az a katolikus vallas amit en ismerek)

De ha egy no ugy gondolja, hogy o karitatv teveknysegen kivul szeretne magasabb szintre jutni, akkor a legnagyobb tisztseg az o eleteben, hogy aszisztalhat egy papnak?

S szerinted mi a legkisebb tisztseg az egyhazon belul ha nem a pap? A szerzetes? (a vilagi segitokn kivul)


Akarmilyen rendszer epitokockakbol epul fel, s ha feljebb meg vannak ezek a szintek alul is meg kell lennie. Szoval kell valasztani legalso teglat.

2012. nov. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Olyan jó,hogy az ilyen kérdéseket mindig olyanok teszik fel, akik azt várják, hogy mégjobban lejárassák az általuk nem igazán megértett vagy kedvelt, elfogadott vallást. Most ez az új divat, nincs kit utálni rá kell azokra szállni akikkel épp nem értetek egyet ? Ugyan már, nagyon viccesek vagytok,de már elég unalmas :D
2013. jún. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Pedig de, én is úgy tudom, h bűn úgy szexelni, h ne legyen belőle gyerek, tehát örömszerzés céljából. Ahogy maszti is az. Én is katolikus vagyok, de nem igy nézem a dolgokat, és a szexszel se vártam a házasságig, és mindemiatt nem érzem h rossz ember lennék..
2013. szept. 11. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!