Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt a fiúk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt a fiúk? Vagy csak ő ilyen? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel nagyon régóta beszélünk(neten)és egy siliba kerültünk, (de ott egy szót sem váltunk).

És sok jelét láttam annak, hogy bejövök neki, többször mondta milyen szép vagyok, szinte minden nap dumáltunk, de én ameddig nem láttam személyesen semilyen formában nem viszonoztam neki semmit, viszont ő egyfolytában kedveskedett, meg mondta mennyit gondol rám, és elmondta, hogy nagyon bejövök neki. Aztán miután nekem is nagyon megtetszett, én is elmondtam, hogy tetszik nekem,és találkoztunk párszor(sulin kivül).

Azóta is sokat beszélünk, de mióta tudja, hogy ő is bejön nekem, azt vettem észre hogy sokkal visszafogottabb, és nem törődik annyit,(nem ir annyit, és nem olyan feldobott),mint ameddig nem adtam jelét, hogy tetszik nekem.

Ez most mit jelent? Vagy vissza akar lépni(bár ezt kétlem, mert nemsokára ujra találkozni akar) vagy a fiúk olyanok, hogy addig lelkesen küzdenek valakiért, ameddig meg nem kapták, és utánna annyi, és ugygondolják már nem is kell törődni?

Nem értem ezt az egészet, hogy miért változott meg ilyen téren egy kicsit.

Szerintetek?

Fiúk-lányok véleményére egyaránt kiváncsi vagyok.


2012. nov. 14. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:
16L*
2012. nov. 14. 17:35
 2/7 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak azt várja hogy mutasd a jelét hogy nagyon is érdekel téged ő :P én is csináltam ezt régebben :P bár akkor még ilyen 16 éves lehettem :D
2012. nov. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én is kimutatom, viszont ő azóta nem annyira, mint mielőtt mondtam volna neki...:/
2012. nov. 14. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
sztem nincs valódi jelentősége a dolognak. lehet hogy most kicsit több dolga van, nem ér rá olyan sokat foglalkozni veled. hidd el nem akar feleslegesen küzdeni, ha egyszer elhatározta hogy szeretne összejönni veled akkor nem fog visszalépni
2012. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Általában a fiúk szeretik a kihívásokat, s azt is, ha meg kell küzdeniük a csajért. Lehet, hogy azért változott meg, mert kimondtad, hogy tetszik neked. Én a helyedben most egy kicsit távolságtartóbb lennék és ismerkednék más srácokkal is.Éreztesd vele, hogy nem csak körülötte forog a világ s azt is, hogy ha nem küzd érted, akkor szerusz. Hátha észreveszi magát. Hagyd, hogy küzdjön érted, legyél nehezen elérhető számára, tedd féltékennyé. ;) Ha engedi, hogy mások elvegyenek tőle, akkor már hagyd a fenébe.
2012. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
remélem igazad van:)
2012. nov. 14. 17:55
 7/7 A kérdező kommentje:

Sokáig távolságtartó voltam vele, de aztán nem bírtam tovább.

De az hogy néz ki, hogy mindaketten bejövünk egymásnak, ezt tudjuk is, és én elkezdenék másokkal is ismerkedni:/?

2012. nov. 14. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!