Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit csináljak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
van egy srác akivel egy suliba járok, már régebben is szemezett velem aztán meg egy buliban kétszer is megcsókolt... aztán azt mondta hogy jó volt, aranyos vagyok de hogy nem akar semmit... és ezt megértem meg minden bár totál belezúgtam és elég szarul esett hogy azt mondta nem akar semmit... de most ami még rosszabb hogy egész nap engem bámul és nem csak beképzelem magamnak mert barátnőimnek is feltűnt... szerintetek miért csinálja ezt???

2012. nov. 14. 21:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Az ilyet én sem értem.

Miért csinál ilyet? Nem ettől lesz valaki férfi.

nehéz, de őt elfelejteném a helyedben

19/f

2012. nov. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ja... ezen vagyok már kb 3hete csak van pár tényező amitől elég nehéz... egy suliba járunk... egész nap engem bámul és szeretem... :S
2012. nov. 14. 21:45
 3/3 anonim válasza:

Szerintem ne éld bele magad semmibe, abból már jó nem sülhet ki ha visszautasított, hogy többet nem akar, az ilyennel nem érdemes foglalkozni mert később tényleg csak rosszabb lesz.

Tudom, hogy mondani milyen könnyű meg, hogy szokásos duma, de ha egyre több szép pillanatot okoz a srác nehezebb lesz elfelejteni.:)

2012. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!