Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van rajtam kívül olyan srác,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rajtam kívül olyan srác, aki ezért csendesebb/visszahúzódóbb?

Figyelt kérdés
Azért, mert szerintem nem vagyok elég erős.. valaki belémkötne simán megtudna verni... ha lenne erőm és tudnék verekedni szerintem nem ilyen lennék...
2012. nov. 15. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én ilyen vagyok.
2012. nov. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én azért vagyok "csendesebb", mert sokszor nem tartom érdemesnek a többieket arra, hogy meghallgassák a véleményemet.
2012. nov. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szép kifogás utolsó... Nice try.



De amúgy igen én is hasonlóan vagyok. Mondjuk annyi előnnyel, hogy tudom, hogy nehéz megsebezni engem, de támadni már nem tudnék. Szerencsére kinézet miatt nem szoktak megtámadni, mert erősebbnek látszom, mint amilyen vagyok + magasság. De egy durvább konfliktusnál nem tudom mit tudnék tenni. Verekedni nem szeretek és nem is tudok... Ergo elkerülöm ennek lehetőségét, csak olyan helyre megyek ahol értelmesebbek vannak nem "há' beszótá' k-csög jáccuk le moréj" jellegű emberek...

2012. nov. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kifogás. Én nem félek a fizikai támadástól.
2012. nov. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk én már azt sem tudom, milyen erős vagyok.. általában ha valami konfliktusba kerülök (nem szoktam) s cseszegetnek kicsit akkor hagyom magam, max szólok valamit ... és alig vagyok 52kg körül ... de nem tűnök vékonynak..
2012. nov. 15. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!