Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális vagyok? Tetszik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális vagyok? Tetszik a kémia tanárom :S

Figyelt kérdés

Eddig csak annyit gondoltam róla, hogy egy kedves, vicces pasas, aki mellesleg nagyon jól magyaráz is, de semmi több. Viszont most egy pár napja állandóan róla fantáziálok! És a legdurvább, hogy nem is kimondottan "jó pasi", pl. csálén állnak a fogai és emiatt eléggé pösze is...nem tudom, mi van velem. :S Ráadásul van vagy 40 éves. Apakomplexusom van? Vagy ez ebben a korban még normális? Nem tudom, számít-e, de még szűz vagyok és lehet, hogy ezért kívánom a szexet?

15l


2012. nov. 15. 22:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
szerintem ez normális. biztos találsz majd vki mást később :) :D
2012. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Ha tudnád, hány ilyenkorú fiú akarná megb@szni valamelyik tanárnőjét..

F/16

(Én most a román és magyartanárnőt, meg talán az oszit dugnám, a román 35 lehet kb meg a magyar is, az oszi 40+)

2012. nov. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
én is szűz vagyok és én is 15 vagyok ráadásul lány.. de az már elég gáz h a TANÁROD tetszik.. pfu csezdmeg.. válassz hozzád illő srácokból. (15-19)
2012. nov. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
utolsó: neked még sosem volt olyan tanárod aki tetszett, lefogadom
2012. nov. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
hát nem.. majd pont egy tanár fog megtetszeni.. pff
2012. nov. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jajj, mert a one direction meg ehhez hasonló szarságok jobbak, nem? :D Ha csak arra van eszed, hogy puffogj, mint egy fogyatékos, ne is válaszolj.
2012. nov. 15. 22:45
 7/14 anonim ***** válasza:

Én az angol tanár imádtam nézegetni. :D Fiatal volt 30 körül jól is nézett ki és marha jó fej volt, bár elő próbálta magát adni valami terminátornak. Nem jött össze. :D

Tök normális dolog amúgy szerintem. Kell valaki akit ki lehet beszélni amúgy is a barátnőkkel. Mi mindig találtunk erre alanyt.

2012. nov. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat :)
2012. nov. 15. 22:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszett a 7.-es kémiatanárnőm... na meg minden fiú osztálytársamnak :DDD
2012. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi van, működik a kémia?
2012. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!