Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez aljasság? Ezzel nagyon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez aljasság? Ezzel nagyon meg lehet bántani egy férfit?!

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, aki odamegy a pasihoz,

és közli vele hogy tetszik neki, és stb.

szeretne ismerkedni és...


Majd napokig beszélgetnek, és a csaj "magába bolondítja" a férfit, hogy neki mennyire tetszik ő stb., a férfi kivan,

és mikor arra kerül a sor hogy találkozzanak, akkor a csaj azt hazudja h nem ér rá, majd később.. de a csaj nem jelentkezik tovább.


Ezzel nagyon meg lehet bántani egy férfit?

Ez, aljas vagy sértő, bántó a férfi számára?


Előre is köszi a véleményeket,

Viki


2012. nov. 15. 23:47
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:

Nem Csepeli vagy?

Amúgy fordított esetben neked hogy esne ?

2012. nov. 15. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
És ennek az egésznek amúgy mi értelme?:D
2012. nov. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
feltéve, hogy ez te meg szeretnéd csinálni, annyit szeretnék kérdezni, h mitől vagy annyira elszállva magadtól, h biztosra veszed, h a pasi beléd fog bolondulni?! ha már mindenben olyan kiválónak tartod magad, akkor biztos a nyelvtanulásban is. ajánlom figyelmedbe az angol mondást: what goes around comes around.
2012. nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

csak azért kérdeztem, mert nem tudom eldönteni hogy ez szemétség e?


érezhet olyat a pasi h csak játszottak vele? vagy rosszabbat is érezhet?

2012. nov. 16. 00:23
 15/39 A kérdező kommentje:

mit gondolhat a férfi ilyenkor? ez rosszul esik neki?

vagy nem gondol semmit, és nem érdekli?

2012. nov. 16. 00:24
 16/39 anonim ***** válasza:
Én átverve érezném magam, ebben semmi pozitív nincs. Gondolj bele, te sem örülnél neki, ha csak hülyítenének. 19/F
2012. nov. 16. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
a húzás mindenkép aljas. remélem, a pasi le se fogja sz.rni az egészet és utána elterjeszti, h a csaj egy idióta kis ribi, aki ráadásul azt se tudja mit akar. szerinted ez aljasság volna?
2012. nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 A kérdező kommentje:

utolsó válaszadó!


te miből gondolod hogy a csaj azt sem tudja mit akar???!

2012. nov. 16. 00:43
 19/39 anonim ***** válasza:
Viki, te nagyon nagy kihívásokkal küszködsz értelmileg és érzelmileg (nem biztos, h így érted: buta vagy, mint a föld). a srác szemszögéből nagyonis. odamegy a csaj a sráchoz, elmondja, h tetszik neki, szeretné megismerni, aztán meg lekoptatja = azt se tudja mit akar (már ha a srác nem veszi annyira komolyan a dolgot, mint te szeretnéd). nem hiszem, h össze fog jönni amúgy, ehhez te túl sötét vagy, már ne haragudj. még a válaszainkat se érted. ahhoz is ostoba vagy, h gonosz légy :-/
2012. nov. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 A kérdező kommentje:

de, nagyon is értem a válaszokat.


csak azt nem értem a válaszadó miből gondolja hogy nem tudom hogy mit akarok, igazából tudtam.

2012. nov. 16. 01:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!