Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez aljasság? Ezzel nagyon meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez aljasság? Ezzel nagyon meg lehet bántani egy férfit?!

Figyelt kérdés

Ha van egy lány, aki odamegy a pasihoz,

és közli vele hogy tetszik neki, és stb.

szeretne ismerkedni és...


Majd napokig beszélgetnek, és a csaj "magába bolondítja" a férfit, hogy neki mennyire tetszik ő stb., a férfi kivan,

és mikor arra kerül a sor hogy találkozzanak, akkor a csaj azt hazudja h nem ér rá, majd később.. de a csaj nem jelentkezik tovább.


Ezzel nagyon meg lehet bántani egy férfit?

Ez, aljas vagy sértő, bántó a férfi számára?


Előre is köszi a véleményeket,

Viki


2012. nov. 15. 23:47
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Milyen Cullen?És ha az bu.zi,akkor minden más romantikus férfi az ?
2012. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

Egy rutinosabb férfi, csak megvonja a vállát és leszarja az egészet. Persze egy kicsit rossz érzés, de az ilyen hulladékok miatt nem szabad felidegelni magad.

Az egyetlen pozitívum, hogy az ilyenek mindig összeállnak az agresszív, idegbeteg barmokkal, akik ott alázzák meg és használják ki őket, ahol lehet, majd felcsinálják és leszarják őket.

Amúgy erősen sántít a kérdés. Nem hiszem, hogy valaki ennyire fogyatékos legyen. Szerintem ezt is valami nyomi írta, akik lekoptattak a csajok.

2012. nov. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Utolsó,ez egy kisit megnyugtatott,tényleg mindig olyanokkal állnak össze :D Elég kamugyanús a kérdés :D
2012. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
c
2012. nov. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

nő vagyok és én koptattam le a férfit...


nem kamu a kérdés, csak egyszerűen nem értem hogy mi a gond ezzel, de lehet hogy szemétség amit tettem?!

2012. nov. 16. 19:12
 36/39 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hanem szinte biztos. Hiú reményt adtál valakinek. Ha meg mondjuk már nem érdekelt téged tovább az adott férfi, akkor meg is lehetett volna neki mondani, de ez, hogy nem jelentkezel, így eléggé rossz megoldás.
2012. nov. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
tuti kamu a kérdés, mert ilyen érzelmi nyomorék még nőben sem létezik!
2012. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

Mondom én, hogy kamu. Ilyen fogyatékos gyökér a világon nincs. Sok ilyen csaj van, sőt egyre több, de ők nem fognak feljönni ide a GYK-ra és feltenni egy ilyen agyhalott kérdést.

Szerintem az 59%-os lelki beteg nyomorék, vagy más rinyagép tette fel a kérdést, akit folyton lekoptatnak a csajok és azt hiszik, hogy így most ők szépen visszavágnak. Persze csak saját magukat járatják le.

2012. nov. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Tényleg sok ilyen csaj van.

Sztem a 61%-os volt :D

2012. nov. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!