Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aljasság, Undoritó, szánalmas?

Figyelt kérdés

Januárban szakítottunk barátnőmmel 1.5 évig voltunk együt és van/volt az egyik legjobb barátom és mint kiderült már január végén összejöt a volt barátnőmmel.Miközben tisztába volt vele, hogy én még mindig szeretem és próbálkoztam volna vissza szerezni!Eddig is elég undorító de, ráadásul letiltott mind2- minden honnan, és kiabszot görénység amit csinált a kis k*öcsög és annyi gerinc nem volt benne, hogy oda jöjjön és azt mondja h te b**dmeg ez van...És én ezt megéreztem már januárba h ez lesz rá is kérdeztem és tagadta. utána meg már tiltva lettem.. személyesen meg nem találkoztam velük azóta, vagyis kocsiból meg villamosról láttam őket de akkor mellet ült ismerős vissza fogott...De már nem tudom mit csináljak?! Ki*aszottul cseszi a csőrömet már..Nem vagyok túl nyugodt ember.. és félek hogy szét fogom kapni a srácot.


bocsi a regényért de nem tudtam rövidebben!


Ti Mit csinálnátok a helyemben???????????????


2010. márc. 10. 10:07
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és természetesen össze visza kamuztak rólam elvileg dolgokat...És most én vagyok szemét kö**ög stb..és nem 15 éves kis faxok vagyunk...19F
2010. márc. 10. 10:09
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne csinálj semmit. Tudom, most forr benned a düh, de idővel ez megszűnik hidd el. Ne foglalkozz velük, próbáld őket levegőnek nézni, ne lássák rajtad mennyire kicsesztek veled és hogy szenvedsz! Majd a sors vissza adja nekik és gondolj arra megérdemlik egymást ha mindkettő ilyen szemét!

Te meg higgadj le és próbálj nem gondolni rájuk és keresni egy normális csajt! Sok sikert!

2010. márc. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Beviz Elek ***** válasza:
100%

Igazából... Teljesen fölösleges megverned a srácot. A csaj utána 100%, hogy nem megy vissza hozzád (mondjuk ha ezt csinálta ne is menjen soha többet).

Át tudom érezni, hogy mit érzel. Hiába mondjuk, hogy ne csináld, ha olyan állapotban látod meg, szétvered. Valamilyen szinten megnyugszol majd tőle. Sőt... Valamilyen szinten meg is érdemelné, ha már barátok voltatok.

19/f

2010. márc. 10. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Menj el futni és hagyd őket a fenébe :) ja és kezdj el ismerkedni!
2010. márc. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Atzt nem is akarom , hogy vissza jöjjön hozzám!De már 2hónapja szinte minden nap részeg vagyok mert máskép nem tudok aludni,és egyszerűen olyan düh van bennem, hogy az valami iszonyat, mások nem látják rajtam nem mutatom ki a fájdalmamat,bánatomat nem szeretek másokat traktálni a gondjaimmal inkább magamba fojtom. Nem tudom mit tudnék csinálni, hogy észhez térjek iszonyatosan kezdek összezuhanni.
2010. márc. 10. 10:33
 6/21 A kérdező kommentje:

És rengeteg nő lenne. de egyenlőre nem kell felejteni akarok!k1ezek, gyúrok de semmi nem tudom levezetni.És sajna a pia visszafog mind2 sportban!

Am köszi szépen a válaszokat!

2010. márc. 10. 10:34
 7/21 anonim ***** válasza:
Manapság ez a szakítási eljárás kezd a normális lenni. Elég tré. A helyedben összepakolnám mindkettőt, de nem azért, hogy visszaszerezd a csajt, hanem mert megaláztak.
2010. márc. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Ismeros a helyzet. En a helyedben tuti osszevernem a sracot es a csajnak meg jol beolvasnek. Ha nem birod maskepp levezetni a feszkot akkor ez biztos segitene! Es ne a piahoz fordulj tamaszert mert azzal Csak magadat teszed tonkre. Sztem dumalj meg a csavoval egy talalkat es surgosen rendezd le, hidd el utanna sokkal jobban fogod erezni magad. Csak arra vigyazz hogy csak annyira verd meg hogy neked abbol ne legyen bajod a rendorokkel.


23/F

2010. márc. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit kidobtak már életében, mindenki érezte már úgy hogy igazságtalan és bunkó módon bántak el vele. nem vagy egyedül ezzel. De ha belegondolsz, valószínűleg te is viselkedtél már úgy mással, hogy az nem volt éppen a legkedvesebb módja a dolognak...


tedd magad túl rajta. Nem csalt meg a barátnőd, hiszen előbb szakított veled, és utána jött össze a sráccal. ha innen nézed, nincs jogod haragudni. Mindenkivel előfordul, hogy rájön, nem szereti igazán a másikat úgy, mint ahogy kellene. Ez nem feltétlenül miattad van, csak van akinek a körte tetszik jobban, van akinek a meggy. Attól még mindkét gyümölcs jó :)


Gondolkoztál már azon, hogy miért tiltott le a gyerek? Valószínűleg azért, mert ismeri hogy hirtelen haragú vagy, és nem akarta hogy leordítsd meg leanyázd. Valószínűleg így is történt volna, nem igaz? :) Tudja nagyon jól, hogy el kellett volna neked mondani, csak nem merte. Ezért nem szabad rá haragudni.


Hidd el, nem csámcsognak rajtad, ha ettől vagy begurulva. Egyáltalán nem ciki ha otthagynak. És akkor mi van? semmi. Legalább lehetőséged van egy olyan nőt találni, aki tényleg szeret téged és akinek kellesz. Csak ne legyél hisztis és követelőző meg agresszív. Azt nagyon nehéz tolerálni. Ha valami bajod van, vagy nem értesz valamit, nyugodtan is el lehet mondani.


Figyelj, amíg azzal foglalod le a gondolataidat hogy bosszút állj, megfosztod magad attól, hogy jól érezd magad és mást keress. Ez már nem az ő hibájuk, hanem a tied egyedül és kizárólag. Ha hagyod hogy a rabjukká válj.


Értesd meg amgaddal, hogy semmi tragikus nem történt veled. A baj az lenne, ha megállapítanák, hogy rákos vagy, vagy ellopják a kocsidat. Na az baj. De ez, ne viccelj. Kit érdekel :)


31/N

2010. márc. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%
öcsém, üsd szét a kis parasztot, főleg ha már a csajtól nem akarsz semmit. egyszer légy férfi az életedben !! hidd el jobban fogod érezni magad utánna. egy legjobb barát nem tesz ilyet, csak egy nyomorék.
2010. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!