Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után hány héttel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után hány héttel lehet megállapítani terhes vagyok-e? 17 évesen ingyenes a kaparás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 13:05
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%

2 hét után a teszt kimutatja.

17 évesen szülői belegyezés kell!

2012. nov. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
Ez igen..
2012. nov. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

első válaszoló, köszönöm.

második, nem a véleményedet kérdeztem, kérlek ha nem tudsz válaszolni akkor ne írj választ.

2012. nov. 18. 13:09
 4/16 anonim ***** válasza:
82%
én úgy tudom hogy már van olyan teszt ami 3nap után kimutatja a terhességet. vagy max menj el nőgyógyászhoz, hogy küldjön el laborba tesztre. szrintem az abortusz nem ingyenes semmikor sem, sőt lehet hogy kell hozzá szülő is, bár nem vagyok otthon a témában, ebben nem tudok segíteni. legözelebb védekezzetek, vagy irass fel fogamzásgátlót.
2012. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4es ment a zöld kéz, köszi :)

5ös te sem választ írtál, hanem véleményt. nem fogom veled megvitatni, hogy szerintem mi "bűn" és mi nem.

2012. nov. 18. 13:17
 6/16 anonim ***** válasza:
Szerintem,már egy hét után kimutatja a teszt.Bár,nem tudom annyira nem értek ezekhez.Az abortusz meg senkinek sem ingyenes,olyan 20-30 ezer forint körül van.
2012. nov. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%

A legérzékenyebb tesztek a beágyazódást követő 3. naptól mutatnak eredményt. Ez a szexet követő kb két hét minimum...


Az abortuszt ma már nem kaparással végzik. Én max abortuszellenes vagyok, bár tény, vannak helyzetek, amikor ez a legjobb döntés...


De semmiképpen nem pótolja a fogamzásgátlást!


A beavatkozásért fizetni kell, 2 évvel ezelőtti linket találtam, akkor volt 30 ezer. Rászorultsági alapon azt hiszem, lehet kedvezményt kérni.


A 12. hétig végezhető el, fiatalkorúaknál pár héttel későbbig (talán 18...), de ne várj vele az utolsó pillanatig, mert abban a korban elvetetni már tényleg felér egy gyilkossággal!


Illetve 18 éves kor alatt legalább az egyik szülő írásbeli beleegyezése szükséges!


A beavatkozásról bővebb info: [link]

2012. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%

Khm...

Védekezés nélkül du.gni, ha nem akarsz gyereket, aztán kikapartatni magad, mint Micimackó a mézesbödönt.... nem TE döntöd el, hogy ez bűn-e.


Legális...maradjunk ennyiben.


18 év alatt sem ingyenes, 30 ezer környékén kell érte csengetni. Kicsit tovább, kb. 16 hetes korig megcsinálják, mivel fiatalkorú vagy. Szülői beleegyezés kell hozzá.


Sajnos a dugáshoz se szülői beleegyezés, se felvilágosítás nem szükséges, elég hozzá a nemi szerv.

2012. nov. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
72%
Azért szomorú, hogy egy "kaparás" szóval elintézed... és nem azért mondom, mert abortuszellenes lennék. Előbb gondolkodni kéne, aztán szexelni. Sorry az offért. ^^
2012. nov. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
87%

Nem "bűn" ateista vagyok, ha ilyenre gondolsz, csak tudod van olyan h méltóság, és emberiesség, meg talán értelem. Ami benned nincs, kiscsillag. Véleményt meg lehet írni, éljen a szólásszabadság(:

Amúgy hála az égnek kell szülői engedély, és kiv. vagyok mit fog szólni anyukád...

2012. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!