Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szex után hány héttel lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex után hány héttel lehet megállapítani terhes vagyok-e? 17 évesen ingyenes a kaparás?

Figyelt kérdés

2012. nov. 18. 13:05
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%
Kiskorúaknak szülői beleegyezés kell. De ha szexelni tudsz, akkor védekezni is tudni kéne, illetve ennek magad is utána tudnál nézni és nem kéne itt kérdezni, google a barátod.
2012. nov. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha csinálsz valami butaságot ne csodálkozz, hogy ilyen válaszokat kapsz. Márpedig védekezés nélkül szexelni a te korodban bizony nagy hülyeség.

kérdésedre válaszolva, aktus után 10 nappal a letöbb gyorsteszt már meg tudja mondani de 2 hét kell a biztos eredményhez. 18 éves korodig kiskorú vagy következésképpen kell valamelyik szülő vagy ha ilyen nincs törvényes képviselő engedélye ha el akarod vetetni. ingyen nem nagyon csinnálnak ilyet csak spec. esetekben szóval készüljj fel rá hogy fizetni kell érte, előttem már leírták kb mennyit.

2012. nov. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
szex után 2 héttel.Elég könnyen kezeled "kaparás",azért már ne is haragudj,nem vagyok abortuszpárti,és undorító,hogy számodra ez csak kaparás ahelyett,hogy védekeznél és némi értelem szorult volna beléd.Nem ingyenes, 30ezer Ft és kell a szülők beleegyezése is.
2012. nov. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Azért ez epic fail, hogy elintézed ezt a "kaparás" szóval. Elég primitív egy fajzat lehetsz. Amúgy nem ingyenes, 30 ezer ft körül van kiskorúaknak is.
2012. nov. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem elég a beleegyezés, mert ok is kel a babát mért nem akarod a fiatalság nem ok.

- Szegénység, betegség stb

Nekem 42 lett volna mivel semmi nem igaz rám de vannak kedvezmények a legolcsobb 16 Ft körül van kedvezményel.

18. hétig el vetetheted de ne hagyd az utolsó pilanatra mikor már 16. hétől már a mozgássát érzed.


16L

2012. nov. 24. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Mindenki, írja, hogy szex előtt, így vedekezzen, úgy vedekezzen, de senki se gondol bele, hogy lehet késő este hátrafele menet, megerőszakolták.. Vagy, egy buliban, valamit tettek az italába, és másnap egy idegen helyen ebredt.....
2020. jún. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!