Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ez nektek is rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ez nektek is rosszul esne?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy barátotok, mindkettőtöknek a másik az életében a legfontosabb személy.

Ma viszont a barátotoknak valami fontos ügye volt (ami ha rossz kimenetelű lesz, akkor esélyes, hogy el kell költöznie a városotokból). Délelőtt felhívtátok, kicsöngött többször is, de nem vette fel. 1-2 óra múlva megint többször hívtátok, akkor már ki volt kapcsolva a telefonja. Rá 2-4 órára is hívtátok kb 10 percenként, ekkor már be volt kapcsolva a telefonja, de nem vette fel. Aztán végül is ír nektek egy sms-t arról, hogy buszon ül, és látta, hogy sokat hívtam, és jól esett(?) neki az, hogy aggódom és idegeskedek érte, és majd este ÉN hívjam fel!


Lehet, hogy ez csak nekem esik rosszul, de tényleg elég nagy dologról volt szó, és máskor azonnal ír/hív, de most meg ezt írta. És mikor bekapcsolta a telefonját, azután 2-3 óráig fel se vette! Igazán írhatott volna egy sms-t. Tudom, részben én reagálom túl, de ennek az oka az, hogy ő is ilyen velem, teljesen apróság miatt kiakad, és valahogy ez kölcsönös kettőnk közt. Viszont így visszaolvasva röhejesnek tűnik kissé, de valami miatt mégis bánt ez (máskor még tanóra közben(!) is felveszi a telefont, ha látja, hogy én hívom. Persze suttogva elmondja, hogy óra van és emiatt nem tud beszélni, és le is teszi, de mégis..). :/


2012. nov. 10. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha tudom elfoglalt, nem hívogatom. Mert zavarába bárki elfelejtheti a telót kikapcsolni. Ha őszinte, bizalomra épülő kapcsolat, akkor majd ír, és tudakoztat. Ennyi...és igen, te reagálod túl.
2012. nov. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

De már buszon ült (hazafelé utazott), és írtam is neki sms-t, hogy vegye fel, de erre nem írt semmit se, nem vette fel.

Igen, tisztában vagyok vele, hogy ÉN reagálom túl, de ez a ez a viselkedésforma kölcsönös köztünk, ő is ilyen velem. Reggel 7kor írt nekem smst, hogy mindjárt kezdődik a megbeszélése, és azért hívtam fel délelőtt 10-kor, mert gondoltam, hogy addigra csak végeztek..(nem bírósági ügyről van szó, a suliba behívatták a szüleit, és ha kirúgják a suliból, akkor haza kell mennie, mert kollégiumba járt eddig ide). Szóval semmi olyan komolyról nincs szó, hogy ott ül vele szemben a bíró meg ilyenek..

2012. nov. 10. 16:05
 3/5 A kérdező kommentje:
és gondoltam, 3 óra alatt csak meg lehet beszélni egy ilyen ü..
2012. nov. 10. 16:06
 4/5 A kérdező kommentje:
*ügyet
2012. nov. 10. 16:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, natürlich....
2012. nov. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!