Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számít a zenei ízlés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a zenei ízlés?

Figyelt kérdés
Ha megismertek egy lányt/fiut és nagyon bejôn zavarna ha a zenei izlése nagyob rossz? nem azokat a zenéket szereti amit te? megkérnéd hogy változtassa meg az ízlését?

2012. nov. 18. 18:28
 1/9 anonim ***** válasza:
nem kell akkor a másikra erőltetni a zenei ízlésed meg számot küldeni neki... qva bonyolult de tényleg
2012. nov. 18. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ASOT ***** válasza:
Meg lehet egyezni szerintem.
2012. nov. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én bevallom, nálam számít, és hosszútávon nagyon zavarna, ha a másik csupa olyan zenét hallgatna, ami az én fogalmaim szerint nem zene, csak valami zaj. De talán ez azért van, mert már régóta zenélek, és ezért a zene nagyon fontos az életemben.

23/L

2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon nem mérvadó. nekem max az ilyen nagyon szélsőséges dolgok nem jönnének be, ha mondjuk minden héten kecskebelezős metál koncertre menne, vagy ha az a zene nélküli tuctuctuc menne folyton a fülében. Általában amúgy hasonló zenei ízlésűek tetszenek meg, pedig egyáltalán nem szempont ez nálam, de ha elég érett két ember, akkor kezelni tudja azt is, ha nem egyezik mindenben az ízlésük.
2012. nov. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
De tény h nem változtatnék az ízlésemen senki kedvéért.
2012. nov. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

nem. ha annyira nem tudom elviselni hosszútávon a zenéjét, szimplán lelépek otthonról ha elkezdi bömböltetni.

már ha együtt laknánk

ha külön akkor nincs ilyen probléma, egyszerűen megbeszéljük hogy ha együtt vagyunk, nincs zene és kész

2012. nov. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számít! Mert amikor nem jutunk el olyan helyre ahova szeretnénk - de lehetőleg együtt - mert utáljuk egymás zenei ízlését, az nagyon kiakasztó.


Az exemmel nagyon nem egyezett meg a zenei ízlés és mindig meg a vita. Szidtuk egymás zenéit folyamatosan. De ő kezdte, mert folyton discosnak mert titulálni, aki életében nem volt discóban de tudta milyen zenék mennek ott. Nem is olyanokat hallgattam ráadásul. Nem kértem én arra hogy megváltoztassa, csak hogy legalább ne tegyen megjegyzéseket a zenéimre, akkor én sem fogok az övéire.

2012. nov. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam nem számít, feltéve, hogy elfogadja az enyémet. Ugyanis az emberek 99%-a nem is ismeri azt a zenét, amit én szeretek, ill. akinek megmutatom, az csak elkönyveli zajnak...
2012. nov. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Valamennyire számít, de szerintem át lehet ezt is hidalni.
2012. nov. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!