Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk/lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről fiúk/lányok?

Figyelt kérdés

Csak annyi érdekelne hogy kinek mi a véleménye az olyan lányokról akiknek tisztasággyűrűjük van.

Normális válaszokat kérek,köszi :)


2012. nov. 18. 22:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a tisztasággyűrű???
2012. nov. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Mi az a tisztasággyűrű?
2012. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Az meg mi?
2012. nov. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
nem tudom. leveszi, amikor a kezébe veszi a farkam?:D
2012. nov. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A tisztasággyűrű arról szól, hogy aki ilyet hord az a házasságig nem élhet nemi életet. Aki ilyet vesz fel az tisztában van ezzel és tennie kell egy esküt, amit be is kell tartania.Hát én nem tudom...ez a te dolgod,a te életed,a te döntésed :))
2012. nov. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te jó ég! Na okosabb lettem :)


És hogy néz ki az a gyűrű? mitől másabb??


ÉS ha levágom az újáról??

2012. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát, ha nagyon szimpi lenne a csaj, egyből elvenném feleségül :D. Remélem azért csók még lehet a gyűrűtől... 19/F
2012. nov. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem fiú létemre tetszene, ha tényleg szeretném a lányt. Sokkal jobban megbecsülném az biztos. De a mai világ szar. Nem álmodozóknak való. Minden ami szép meg jó lenne azt a média álltal besugárzott nemzetközi moslék eltorzítja. Mindenki beáll a sorba és majmolja a "divatot" a saját véleménye nincs is. Ez a sok kamuhalandzsa a szabadságról, ez az ami valójában bilincsben tartja az embert. Az igazi szeretetre és szabadságra épülő kapcsolatot szinte lehetetlen megtapasztalni.
2012. nov. 18. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Erről volt egy family guy rész...és alapvetően baromság, de nem azért mert yolo meg hasonlód felelőtlen baromságok...hanem nem vagyunk idióta barbár törzsek akik félig megismert emberekkel házasodnak, házaság olyannal jó akit teljesen ismersz és nem tartogat meglepetéseket, olynaokat se pl hogy az ágyban pl vadállattá válik és fájdalmat okoz...
2012. nov. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem fölösleges. Egy kocsival is mész egy kört mielőtt megveszed, nem? ;)
2012. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!