Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről fiúk/lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről fiúk/lányok?

Figyelt kérdés

Csak annyi érdekelne hogy kinek mi a véleménye az olyan lányokról akiknek tisztasággyűrűjük van.

Normális válaszokat kérek,köszi :)


2012. nov. 18. 22:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Van egy csaj,aki miarossebes,őőő,jehovatanuja.Náluk is ez a helyzet,ezért is nem jöttem vele össze.23 éves(én is),minden passzolt,szép is,tetszem is neki,de ez,ez elég nagy akadály,és nem szegi meg a dolgot.
2012. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Jehova?Itt szó sincs ilyesmiről,mielőtt bárki félreérti...

De szerintem ha valaki vár a másikra az tényleg szereti...ha meg nem akkor csak "arra"kellett volna neki...bár ez csak az én véleményem.Az egyik válaszoló írta hogy reméli hogy csók lehet.Hát az lehet meg minden kivéve egy dolgot(de az tudjátok mi)Most hogy így belegondolok kevesebb k*rva lenne a lányok között akik csak kelletik magukat aztán dobják a srácokat(szerintem ez szemét dolog)Na de,várom a további véleményeket :)

2012. nov. 19. 01:07
 13/14 anonim ***** válasza:

atomnagy baromság,a vállás legtutibb receptje

27/f

2012. nov. 19. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor lenne kevesebb ribanc,ha az emberek kiközösítenék őket.De mostanában divat elfogadni a sok homokost(van sok divathomokos is,róluk szólok),a ribancokat,mindenkit,mindegy mennyire undorító.Ez ilyen társadalmi zsákutca.
2012. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!