Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le chat-ről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le chat-ről?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem a barátnőm, mert egy 3. fél belekontárkodott a kapcsolatunkba és végül összejött vele.

Azóta nem is beszéltünk egymással, csak 1-2 szót, amikor keresett. Elmondta, hogy szeretné, hogy jóban lennénk és tartanánk a kapcsolatot. Én viszont ezt nem tartottam jó ötletnek.

Azóta viszont nem nagyon látom fenn Fb-n, de aktív. Értsd: megoszt és like-ol dolgokat.


Miért tiltott le? Azt hiszi, hogy én rosszul érzem magam miatta vagy mi? Vagy ezzel akar kompenzálni, hogy nem beszélek vele?


2012. nov. 19. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Mimimi? Én sose vagyok bejelentkezve chat-en Facebookon, eszerint mindenki azt látja, hogy letiltottam?
2012. nov. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen. De ő azelőtt elég sűrűn online volt. Nem hiszem, hogy most csak úgy gondolt egyet és csak offline van fenn.
2012. nov. 19. 15:52
 3/6 anonim válasza:
De miért érdekel téged? Vége a kapcsolatnak, ideje továbblépni. Nem tudom, hogy a 3. fél kinek az oldalán lépett a kapcsolatba, de ha a tiéden, akkor megértem a volt barátnődet. Esetleg azért tiltott le, mert úgy van vele, hogy ha te meg is mondtad neki, hogy nem tartjátok a kapcsolatot, akkor ez így is legyen. Szerintem ki van rád akadva(ha a te oldaladról lépett be egy lány a kapcsolatba, akkor azért). Így kívülállóként a leírtak alapján szerintem ő nagyon szeretett téged, de nagyon megbánthattad.
2012. nov. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tisztázás végett: ő dobott engem egy másik pasiért. Tán még meg is csalt... Ezek után még szerette volna, hogy jóban legyünk. Miután közöltem vele, hogy én nem tartom jó ötletnek, akkor lépte ezt meg.
2012. nov. 19. 16:21
 5/6 anonim válasza:
Jaaj, ne haragudj, most látom, hogy a barátnőd lépett le... Akkor viszont teljesen más a helyzet. Nem értem, hogy hogy képzeli, hogy lelép, de azért te vágjál ehhez jó pofát és még beszélgess vele. Nem kötelességet beszélni vele ezek után, és szerintem is tetted, hogy nem tartottad jó ötletnek. Az meg nem érdekeljen, hogy miért tiltott le(de az is lehet, h mindenki elől letiltotta magát), lépj tovább rajta, egy percet sem érdemel meg, hogy foglalkozz vele!
2012. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van, sz*rj rá magasból, ez a lány ennyit ért...vannak még sokkal értelmesebb lányok.
2012. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!