Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem ismerik a keresle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem ismerik a kereslet-kínálat törvényét, ha már annyira panaszkodnak a mai férfiakra?

Figyelt kérdés

Több lány is panaszolta már nekem, hogy nem érti, miért nem adja magát egyetlen srác sem előttük. Ehelyett mindegyik veri a mellét és játssza a f...agyereket. Nagyokat mond, teátrálisan nyilvánul meg, illetve jól láthatóan taktikázik.

Amikor válaszoltam nekik, miért, csak lestek.

Mindenki tudja, hogy ha egy fickó akar valamit egy nőtől, akkor a létező legrosszabb hely számára a barátzóna. Ezt mindenki mindenáron el akarja kerülni, akár teljesen abnormális viselkedés árán is.

Volt olyan lány, akitől nyíltan meg is kérdeztem, hogy mégis mit várt?! Amikor egy-egy adott társaságból a legfigyelemfelkeltőbb (néha sajnos emiatt a legbunkóbb, legalpáribb) fickót választják, a szerényebbek mehetnek a levesbe, akkor miért csodálkoznak?

(Ha lehet, akkor az evolúciós és alfa-hím-es magyarázatokat hagyjuk már, mert itt nem erről van szó szerintem!)


2012. nov. 19. 19:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
70%
Törvényt bontok,a legjobb barátom lett a legnagyobb szerelem az életemben, és sosem volt hivalkodó, nem verte a mellét, megszerettem, mert hihetetlen jó ember. Ennyi. Azokkal a lányokkal, akiknek a tipikus alfahímek kellenek, egyszerűen nem kell foglalkozni. Ennyi. 23/L
2012. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Barátzónából a szívedbe? Ez komoly?
2012. nov. 19. 19:47
 3/21 anonim ***** válasza:

Ez ugyan az, mint a fiúknál. persze a kinézet is fontos, de nálam nem elsődleges. Nekem is a határozott, vicces pasik tetszenek. Tudod a legtöbb ( nem mind, de a többség) kedves és szerény fiúval az a baj, hogy igénytelen és lógatja állandóan az orrát. Nekem az összes haverom aki ilyen szerény, de kedves és amúgy imádom, de büdös a lehellete, áll a fogain a lepedék, pattanásos, borostás és képtelen úgy végigmenni az utcán, hogy kiegyenedjen és felemelje a fejét.

Egy nő egy pasiban a biztonságot keresi, és az ilyen fiúk a fejüket inkább a homokba dugnák, ha beszólnak nekik vagy előtte szólogatnak be a barátnőjének. Tisztelet a kivételnek!

2012. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

ez a barátzóna nyafogás már az agyamra megy

nem lehet minden jó csajjal járni! hát aki nem hajlandó veletek lefeküdni, azzal már nem is álltok szóba? csak két véglet van, a barátnő, meg a távozztőlemszürkeegérlevagyszarva? barátság mint olyan ennyire gáz? ezért olyan sok a hülye, mert csak szexben gondolkodik, emberi normális kapcsolattól már hisztizve sír

2012. nov. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Én sose jöttem össze idiótákkal, meg olyanokkal akik játszották az eszüket. Utálom a játszmákat.

A barátzónás dolog meg aztán nem azon múlik, hogy úgy viselkedsz, mint egy cirkuszi csimpánz vagy értelmesen.


21L

2012. nov. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

És ha az illető ad magára és normális, kiegyensúlyozott ember, akkor nem kerül be a barátzónába, Arra értem, hogy lehet vele beszélgetni, viccelődni, viszont nem is tetteti magát másnak, mint ami.

Őszinte választ kérnék!

2012. nov. 19. 19:53
 7/21 A kérdező kommentje:

A 73 %-osnak szólt.

A 75 5-osnak meg azt üzenném, hogy amennyiben sikerül összejönni egy lánnyal, akkor nem gond, ha lánybarátok is vannak minél többen. De ha valakinek csak lánybarátai vannak, barátnője nincs, akkor jogos a kérdés. Egyébként egy lány ugyanezt gondolná, ha ő lenne minden fiúnál barátzónás.

2012. nov. 19. 19:56
 8/21 A kérdező kommentje:
21/L, akkor min múlik?
2012. nov. 19. 19:57
 9/21 anonim ***** válasza:

ha valakinek csak lánybarátai vannak, akkor lehet, hogy tükörbe és magába kellene néznie

az a lány meg, akinek a melldöngető, "alfahím" kell, az olyan is, akkor köszi inkább egyedül maradok, nem kell felületes ribanc barátnőnek

2012. nov. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nő és férfi között barátság az egyik úgy is mindig többet akar...
2012. nov. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!