Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok nem ismerik a keresle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok nem ismerik a kereslet-kínálat törvényét, ha már annyira panaszkodnak a mai férfiakra?

Figyelt kérdés

Több lány is panaszolta már nekem, hogy nem érti, miért nem adja magát egyetlen srác sem előttük. Ehelyett mindegyik veri a mellét és játssza a f...agyereket. Nagyokat mond, teátrálisan nyilvánul meg, illetve jól láthatóan taktikázik.

Amikor válaszoltam nekik, miért, csak lestek.

Mindenki tudja, hogy ha egy fickó akar valamit egy nőtől, akkor a létező legrosszabb hely számára a barátzóna. Ezt mindenki mindenáron el akarja kerülni, akár teljesen abnormális viselkedés árán is.

Volt olyan lány, akitől nyíltan meg is kérdeztem, hogy mégis mit várt?! Amikor egy-egy adott társaságból a legfigyelemfelkeltőbb (néha sajnos emiatt a legbunkóbb, legalpáribb) fickót választják, a szerényebbek mehetnek a levesbe, akkor miért csodálkoznak?

(Ha lehet, akkor az evolúciós és alfa-hím-es magyarázatokat hagyjuk már, mert itt nem erről van szó szerintem!)


2012. nov. 19. 19:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

3. vagyok.


Ha az illető ad magára és értelmes, vicces, akkor valahol máshol kell keresni a dolgot. Tudod létezik egy olyan is hogy Karma!

ha te másokkal rossz vagy, gúnyos és lenéző, akkor te se várj mást. És én is igazat adok az utánnam szólónak! Túl nagy ez a barátzónás hiszti. Miért nem lehet elfogadni, hogy van aki barát és van aki szerető és van aki egyik se?

Ha vonzódáshoz 2 ember kell. Ha részedről megvan az nem elég. Ha meg a csaj is úgy akarja akkor úgyis lesz valami.

2012. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz. Most épp a baráti társaságomból levő sráccal kavarok... nekem ahhoz, hogy egy pasi igazán közel kerüljön hozzám, mindig előbb a barátom volt.
2012. nov. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Jaj, ez a barátzóna! Ha ez a legrosszabb, akkor tessék kilépni belőle, ha máshogy nem, akkor hagyni a francba az ilyen kényszerbarátságot és más nő után nézni!

Nekem tényleg nem igazán jöttek be soha a szerényebb pasik, a párom egyáltalán nem szerény,nem félénk, hanem magabiztos, olyan társaság központja típus. De egyáltalán nem bunkó és főleg nem alpári. Úgyhogy nem csak a cuki, szerényke és a bunkó vadb...rom kategória van, szerencsére nemcsak ebből lehet választani.

De biztos van, aki a szerényebbeket szereti, mint ahogy írták már előttem is. Tényleg nem mindenkinek ugyanaz tetszik.

2012. nov. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki azt kapja amit megérdemel! a végén meg sírnak-rínak, hogy jajj... Le kell szarni az egészet. Mikróból sokan buknak és többségük lány, gondolom mert a logikus és következetes gondolkodás nem a női agy erőssége.

25F

2012. nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

hehe, nekünk mikróból a bukottak nagy része fiú volt :D

na erre mit mondasz öcsisajt? :P

2012. nov. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
A fiúk nem ismerik a kereslet-kínálat törvényét, ha már annyira panaszkodnak a mai nőkre?
2012. nov. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Semmi önálló gondolatod nincs?
2012. nov. 19. 21:58
 18/21 anonim ***** válasza:
0%
szerintem mindenki rajzoljon fel egy Marshall keresztet és nyugodalmas jóéjszakát! értelmes választ ilyen témában nőktől ne várj :D
2012. nov. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Igen, talán tényleg azt kellene! Jó éjszakát!
2012. nov. 19. 22:11
 20/21 anonim ***** válasza:
bocs, a marshall-keresztnél kicsit azért már többet tudok... ha neked az nagy szám, akkor ott para van :D
2012. nov. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!