Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk többsége számára nem vonzó külsejű lányok között vannak, akiknek helyes vagyok és lazán csókolóznak is velem, amikor én egy ronda fiú vagyok? (bővebben lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Most beérik már egy olyan ritka rút sráccal és valószínűleg ugyanannyira nem vonzódnak hozzám, ahogy én sem tudok vonzódni hozzájuk vagy nekik már nem is számít a külső? Hiszen a mai világban minden lány értékesebb, szóval értem ezalatt, hgoy egy nagyon csúnya, túlsúlyos lány is bizony ér annyit, mint egy átlagos külsejű srác. Szóval miért nem inkább egy átlagos külsejű srácra várnak, miért tartanak engem meg helyesnek, amikor nem egy nagyon szép lány rondázott már le, igaz ezeknek a lányoknak az értelmi szintje nem volt valami magas és empátia is nulla volt náluk, ha szívtelenül képesek kigúnyolni egy fiút, csak, mert nem jön be nekik és lerondázzák. Persze, lehet csak én vagyok szigorú és jogosan rondáztak le én meg túl érzékeny vagyok sajnos és szégyen vagy sem, de sírtam is már otthon egyedül emiatt csak, mert ronda vagyok és sosem fogok kelleni egy lánynak sem emiatt. Aztán elkezdtem úgy egy éve csajozással kapcsolatos dolgokról olvasgatni, aztán én is neki vágtam és míg azelőtt nem mertem leszólítani egy lányt sem, hiszen ocsmány vagyok, ezt magamtól is láttam a tükörben, aztán csak tetőzték a visszajelzések ezt a lányok részéről, hiszen a jó pasiknak semmit sem kell tenni és sokszor maguktól nyomulnak a lányok rájuk, engem meg senki sem vett észre. Aztán, az is valami, hogy lány tesómék is folyton lerondáznak.

Visszatérve a lényegre, a nagy csajozási tanácsoknak és kemény erőfeszítések árán eddig három minden fiú ismerősöm és úgy általánosságba is csúnyának számító lánnyal sikerül smárolnom, ami azt illeti mind háromnak én voltam nagy eséllyel az első is, igaz kettőt full részegen kaptam le, de egyet meg a randin, bár egyik lány sem vonzó a számomra, mégis igyekszem ráerőltetni magamat, hiszen nem érdemlek szép, vonzó barátnőt, mivel nem vagyok helyes, vonzó srác meg igazából örülhetek, hogy egyáltalán ez a három lány megtisztelt azzal, hogy velem smároltak, úgyhogy köszönetet mondhatok nekik. De nekem akkor is fura ez, hiszen kaphatnának egy legalább átlagos hapsit, egy ilyen csúfsággal, mint én mindek smárolnának. Ja és a két lány nem ivott, csak én, ezt haveroméktól tudom, ők láttak mindent. Sőt még mosolygott is a lány, haverom szerint boldog volt. Legalább neki örömet szereztem, bár én nem sok mindenre emlékszem. :D

Az is problémás, hogy én is sajnos szép lányokhoz vonzódom, vagyis, akiket a fiúk többnyire szépnek tartanak. Próbálom kiölni a dolgot, remélem sikerülni fog, most is több nem vonzó lánnyal ismerkedem, már csók is megvolt az egyikkel, de mégsem vagyok boldog, pedig szerintem simán az enyém lehetne már a lány, sőt meg is dughatnám akár, de valahogy mégsem lelkesedem, boldogtalan és üres az életem így is, továbbra is nekem tetsző lányokat nézek meg a mázlista pasijuk mellett vagy csak úgy magányosan és álmodozom, mint mindig, szerelemre, szeretetre szomjazva.


2012. nov. 19. 23:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs önbizalmad!
2012. nov. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te nem ronda vagy, hanem nincs önbizalmad. A valóban ronda srácoknak nem jut semmilyen csaj, még akkor se, ha elolvasták ezeket a "csajozós tanácsokat". Szóval inkább az önbizalmadat kellene összekapni, és keresni egy számodra is vonzó lányt.
2012. nov. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ráerőszakolással menj a p....ba :D de tényleg ne!

A dolgokat vedd lazán, úgy simán túl lehet élni :) építő jellegű kritikát vedd figyelembe.

Azt meg hogy te nem érdemelsz jót, verd ki a fejedből, inkább barátkozz :) ne a plázak.....kal, hanem az egyszerűbbekkel, "rendes" lányokkal. Oszt majd lesz valahogy :) úgy is lesz olyan, aki azok közül megtetszik, és ott sokkal nagyobb az esélyed.. A plázaku....at meg hagyd meg a nagyképű f...oknak :)

Aztán több önbizalmat :)

Mondjuk még szép nem voltam, de voltam már kedves, kretén, megértő, okos, meg minden :D de többségében jó :)

Sok sikert :) ha rossz a kedved, halgass zenét :)

Jah, a 0 értelmi szintüeket meg ne vedd figyelembe :)

2012. nov. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!