Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre a művész típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre a művész típusú srácok jönnek be, de hol találni manapság ilyeneket, mikor elárasztják az utcákat a divatmajmok?

Figyelt kérdés
Nem akarok megbántani senkit, de nekem ez a szolis, kigyúrt, női pulcsit hordok típus nem jön be. Mindig is a Jim Morrison, Kurt Cobain típusú pasik tetszettek, de mióta olyan körökben mozgom (munkahely, suli), ahol ilyenről az ember nem is álmodhat, így ez esélytelen. A magukat művésznek képzelő srácok meg többnyire ezt a hipster stílust nyomatják. A hagyományos, hosszabb hajú, laza öltözékű fiúk valamiért eltűntek a Föld színéről. Hol lehet hasonlókat találni?
2012. nov. 20. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
hát, a hajam spec. nem hosszú, de effektíve művész vagyok egyébként. ja, és szabad. ja, és pont olyan csajt keresek, akinek ez jön be... ;)
2012. nov. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából az a korszak már lezárult, a zenészek fotósok festők legtöbbje már rövidhajú, valamilyen divatot követ

Férfi szemmel annyit tudok neked mondani, hogy a művész típusú srácok is extrémebb öltözködésűek, hajban pl nagyon

A hosszú haj manapság már nem vonzó, egy igazán szép csajnak

Rockereknek még olyan hosszú hajuk van mint Jim-nek volt


Az én véleményem erről az hogy, volt a félhosszú Justin Bieber-es haj, nem tetszett a 18év feletti lányok nagy részének, akkor most van a One Direction-ös srácok haja, abból se tartják férfiasnak egyiket sem

Tehát így hogy hordjon valaki félhoszú vagy hosszú hajat, ha lánynak tartják?

Ezért van nekem is rövid, és csak fejtetőn hosszabb olyan hipsteres, mert ebbe nem kötnek legalább bele, azon túl hogy ez sem tetszik a magyar nők nagyrészének

20/F

2012. nov. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én pont az olyan fiúkat szeretem, akiket nem érdekel, hogy mások mit gondolnak róluk. Nyilván ne legyen ápolatlan és szakadt, de nekem az sose volt szimpi, hogy valaki elkezdi a divatot követni, csakhogy több lánynak tetsszen, mikor egyébként nem is olyan a stílusa. Én se követem az aktuális trendet, mert van egy stílusom, ami nőies és szerintem minden korban megállja a helyét, mert egyes ruhadarabok nem mennek ki a divatból.

Egyébként a One Direction-ös srácokkal semmi bajom, teljesen átlagos, helyes tizenéves srácok.

2012. nov. 20. 13:04
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem is totál ez a zsánerem!morrison sexi volt nagyon, meg Kurt a kinyúlt kardigánjában ejtett a világra!asszem művészklub lenne a gyűjtőhelyük, de ezek sajna inkább pesten vannak!én is keveset találok, mert már elmúltak egyetemi éveim!
2012. nov. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
látod, mindegyik azt hiszi hogy ez nem tetszik a lányoknak. pedig nekem is az ilyenek jönnek be! Imádom az ilyen kicsit összevissza félhosszú/hosszú hajat, borostát vagy rövidebb szakállt... Sajnos nálunk már elég kevés ilyet találni. Horvátországba elég gyakran járok, ott még sokkal több ilyen van, meg ezek a klasszikus rocker gyerekek, ott még szerencsére nem ilyen elterjedt ez a köcsög-divat.
2012. nov. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Erre a stilusra inkabb azt szoktak mondani, hogy alternativ. Sok ehhez hasonlo stilusu embert ismertem (valamilyen szinten hozzam is valami ilyen jellegu stilus all kozel), altalaban fosulikon, egyetemeken lehet ilyen fiukat talalni, ertelemszeruen egyetemvarosokban nagyobb ra az esely, mert ott eleve nagyobb a merites mindenfele stilusu fiatalbol.


Es persze ott vannak a kulonbozo alter helyek, muveszmozik (amig be nem zarjak az osszeset), romkocsmak, bar sajnos ezek meg foleg Budapesten vannak csak, meg esetleg a nagyobb videki varosokban.

De azert olyan nincs, hogy az ember ne tudjon valaki olyat talalni, akivel passzolnanak egymashoz.:)

2012. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!