Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem éreztétek cikinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem éreztétek cikinek, megalázónak hogy a volt párotok az új párjával készült közös fotókat sorra pakolja fel a facebookra?

Figyelt kérdés
Több mint 3 évig voltunk együtt, 2 hónapja szakítottunk. Ebben a hónapban átállította a kapcsolati státuszát "kapcsolatban"-ra. Tölti fel az új barátnővel készült közös képeket, alatta sok like, gratuláció, szép pár vagytok stb. Én meg itt vagyok egyedül, mint a kisujjam. Sok a közös ismerősünk, én ezt megalázónak érzem. Ő hagyott el engem, az utóbbi időben szemét volt, és rosszul esik, hogy annak ellenére hogy egy sz@ralak, ő talált mást, én meg... Miért van ez így? :(
2012. nov. 21. 10:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az, hogy együtt voltatok és múlttá vált, az attól még megtörtént. Nem így kéne kezelnie."


Miért hogy kéne kezelni,minden nap gyújtson érte egy gyergyát vagy mi? Hogyan kéne kezelnie? Képzeld az a palinak a mostani barátnőjével folytatott beszélgetését:

-bocsi de ne tegyük fel a képeket facebookra

-miért nem?

-mert nem akarok bunkó lenni a volt csajom előtt

-miért fontos neked még?

-nem,de...

-mi van?


Na és akkor újabb balhé.

2012. nov. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nekem is van már más az életemben, de ez nem kapcsolat, ez kaland, amiről senki nem tud semmit..
2012. nov. 21. 10:30
 13/20 anonim ***** válasza:
Le lehet tiltani, hogy ne lásd a képeit, kommentjeit. És lépj tovább, ne ezen keseregj, mert nincs értelme. Majd te is találsz normálisabbat, mint ő, türelem.
2012. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 Scream85 ***** válasza:

Elmondom neked hogy ha te valóban letörölted,akkor csak úgy nem fogod látni hogy a közös ismerőseitek milyen képeit lájkolgatja az exednek.


Te csak abban az esetben láthatod hogy a közös ismerőseitek melyik képeit lájkolta, hogy ha valamelyik ismerősötöknek az adatlapján kutakodsz.

Szóval te "leskelődsz" utána. És még csodálkozol hogy nem tudod elfelejteni? :D

2012. nov. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mi lenne ebben a tapintatlanság (írta ezt is valaki), végképp nem értem. Ennyi erővel nem hogy ne rakjon fel valaki közös képeket a párjával, nehogy az ex lelkivilágát megsértse, hanem ki se menjen az utcára vele, de szórakozni se, meg sehova, nehogy megbántsa az exét. Ugyan! A szakítás után befejeződött a közös történetünk, legalábbis párkapcsolati téren. Ezt el kell fogadni, még ha fájdalmas is. Nem fogja a volt barátnőn, barátunk örökké a lelkünket pátyolgatni és igaza van! Sz...r érzés, de akkor is.
2012. nov. 21. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 göndörhajú válasza:

Mindenesetre, ne gubózz be otthon!!!

Partizzál, járjál el a barátokkal, és ha belül sírsz is még, kifelé próbálj meg vidámnak tűnni!

Rakjál fel te is vidám képeket!

El fog múlni ez az állapot. Sokak érdeklődését fel fogod kelteni!

2012. nov. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Kellemetlennek talán, ha friss a dolog, de cikinek semmiképp. Ha zavar, letiltom fb-ról, és akkor semmit nem látok róla.

Az megalázóbb volt, mikor exem dobott azért, mert r*biket akart dugogatni, helyettem. Viszont találtam magamnak egy kedves, odaadó párt, aki szeret és mindent megtesz azért, hogy működjön a kapcsolatunk. Te is találhatsz magadnak ilyet, csak ne ragadj le a múltban, meg olyan pasival, aki csak titokban akar kavargatni veled... =)

2012. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Nem megalázó. Ő hamarabb túltette magát rajtad, és talált magának valakit. Te, még láthatóan mindig visszasírod őt, ezért nem sikerült még ismerkedni. Nem gond, mert mindenkinek más idő kell ehhez, neked kicsit több, mint neki. Azt fogadd el, hogy ő nem azért pakolja fel a képeket, hogy neked rossz legyen, az ő élete, már nem körülötted forog. Jobb lenne, ha nem akadnál fel ilyeneken. Külön életetek van, az egyetlen dolog, ami összeköt, az a közös múlt, amit te nem tudsz és nem vagy hajlandó elengedni. Tessék ezen változtatni, és akkor nem lesz ilyen fölösleges sopánkodás, hogy ugyan ki mit rak fel meg lájkol facebookon :)
2012. nov. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
nem megalázó, de természetes hogy roszul esi, ha nem tudtál túllépni rajta, bár megértem h egy 3 éves kapcsolaton nem könnyű túllépni.
2012. nov. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Bele kell sz.arni. Már elnézést a kifejezésért, engem két éve hagyott ott a párom, és azonnal összejött egy másik lánnyal, ugyanez a szitu. Egy fokkal talán rosszabb volt, hogy szomszédok voltunk a kollégiumban, és odaköltöztette a nőjét, úgyhogy hetente kétszer hallgathattam, ahogy dugnak. Na, az tapintatlanság.


Az, hogy éli az életét és talált mást, akivel boldog, az nem.


Such is life, lépj tovább.


24/N

2012. nov. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!