Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megismertem egy srácot, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy srácot, és most szeretné, ha járnánk. Megbeszéltük, hogy átgondolom, de már úgy tesz mintha járnánk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már másoknak is azt mondja járunk, tervezget, pedig nem mondtam neki hogy belemegyek, járjunk. Eredetileg nem is akartam, de rávett higy legalább gondoljam át, meg majd még beszélgetünk rólunk. Csapdában érzem magam ezek után, mit tehetnék?
2012. nov. 21. 11:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Szakíts vele. Vagy legalább tegyél úgy, mintha szakítanál vele:D
2012. nov. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én soha nem gondolkodtam azon,h járok e egy pasival,vagy nem...ha szerelmes voltam,akkor jártam az illetővel.Ha nem voltam szerelmes,nem jártam csak azért pasival,hogy legyen valaki.Nem vagyok híve a más érzelmeivel való játszadozásnak.Ha át kell gondolnod,akkor nem vagy szerelmes,tehát ne hitegesd!
2012. nov. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!